agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Cashback na najlepsze telewizory Samsung

Cashback na najlepsze telewizory Samsung

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2022-09-21 16:27:34

Zaprezentowana w lipcu tego roku linia Excellence Line to najlepsze, najbardziej innowacyjne telewizory Samsung, które dedykowane są naprawdę wymagającym widzom. Te topowe ekrany nie uznają kompromisów i rozpieszczają na wielu płaszczyznach – począwszy od jakości obrazu, przez design, aż po niesamowity dźwięk. Teraz, kupując te wyjątkowe telewizory można zyskać aż do 4 tys. złotych zwrotu na konto.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET
  • Neo QLED 8K Excellence Line to najbardziej innowacyjne telewizory Samsung.  
  • Linia obejmuje trzy modele: QN900B, QN800B oraz QN700B.  
  • W ramach promocji za zakup telewizora Excellence Line, w zależności od modelu, można odzyskać od 500 do nawet 4 tys. złotych zwrotu. 
  • Promocja trwa od 19 września 2022 do 30 października 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.  

Od momentu premiery telewizory Excellence Line stały się obiektami pożądania i synonimem luksusu – to najlepsze i najbardziej zaawansowane ekrany Samsung. Wybierając je można teraz zyskać do 4 tys. złotych zwrotu. Promocją objęte są wszystkie 3 modele: QN900B i QN800B 85” z kwotą zwrotu 4 tys. złotych, QN800B (65/75”) ze zwrotem 2 tys. złotych i model QN700B z cashback’iem 500 złotych.  

Doskonałość w każdym calu  

Telewizory Excellence Line są wyjątkowe na wielu poziomach, a codzienne obcowanie z tymi ekranami to prawdziwa przyjemność. Zastosowane tu innowacyjne technologie sprawiają, że granica między rzeczywistością i filmową fikcją niemal się zaciera. Precyzja podświetlenia oraz wykorzystanie potencjału sztucznej inteligencji sprawiają, że trudno jest oderwać wzrok od ekranu – obraz jest szczegółowy i wyrazisty. Z Excellence Line widzowie odkryją filmowy świat na nowo. Maksymalne doświadczenia podczas oglądania potęguje minimalistyczny design. Dzięki dopracowanej i precyzyjnej konstrukcji krawędzie ekranu są niemalże niewidoczne, a zminimalizowane ramki pozwalają doświadczać jeszcze bardziej wciągających wrażeń. Kinowe doświadczenia oferowane przez Excellence Line dopełnia mocny, wibrujący dźwięk. Zdumiewa realizmem, a Dolby Atmos w połączeniu z wbudowanymi głośnikami, zapewnia niezwykle porywające, przestrzenne brzmienie. 

Warto korzystać z  udoskonalonych funkcji Smart, które zebrane są w udoskonalonym Smart Hubie, czyli centrum sterowania. Tu mamy dostęp do najnowszych aplikacji, możemy łączyć telewizor z urządzeniami mobilnymi z systemem Android lub iOS[1] czy komputerami. Możemy też sterować inteligentnym domem. Na telewizorach z linii Excellence Line znajdziemy również  aplikację Xbox, która pozwala na granie przez internet bez konieczności posiadania konsoli.

Jak skorzystać z promocji Samsung?  

Wystarczy dokonać zakupu wybranego telewizora Neo QLED 8K Excellence Line w okresie od 19 września do 30 października 2022 roku. Następnie należy zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu, które przydadzą się do późniejszej rejestracji. Pozostawiona opinia powinna być opisana hasztagiem  #PromocjaExcellenceLineSamsung. 

W następnym kroku, należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie: elpromocja.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego. 

Promocja trwa od 19 września 2022 do 30 października 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów Szczegółowe informacje o promocji dostępne są w regulaminie na stronie: elpromocja.samsung.pl. 

 

[1] Aplikacja SmartThings dostępna jest na urządzeniach mobilnych Samsung wyprodukowanych od 1.10.2020, które posiadają system operacyjny Android lub iOS z obsługą Face ID. Wymagany jest też dostęp do internetu i konto Samsung.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe