agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin

CES 2015 - DMP-BDT270: wielofunkcyjny odtwarzacz Blu-ray

SPRZĘT RTV / Odtwarzacze DVD / Blu-ray / 2015-01-05 20:41:10

Firma Panasonic poinformowała dziś o wprowadzeniu na europejski rynek najnowszego modelu odtwarzacza Blu-ray w cienkiej obudowie, oznaczonego symbolem DMP-BDT270. DMP-BDT270 został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o uzyskaniu najwyższych parametrów obrazu i dźwięku. Poszczególne funkcje połączeń sieciowych umożliwiają maksymalnie elastyczne i intuicyjne korzystanie z domowej rozrywki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Firma Panasonic od dawna prowadzi prace badawczo-rozwojowe nad obrazem w Hollywood. W ramach tej działalności powstało wiele technologii umożliwiających wierne odtwarzanie filmów w domu w jakości zgodnej z oczekiwaniami reżyserów. Wraz z modelem DMP-BDT270 efekty tych doświadczeń, w tym najnowsze technologie 4K, będą dostępne dla szerszego grona klientów w Europie.

Odtwarzacz DMP-BDT270 jest wyposażony w funkcję skalowania rozdzielczości do 4K, dzięki której po podłączeniu urządzenia do telewizora 4K nagranie jest automatycznie konwertowane na obrazy w tej rozdzielczości. Nawet dla widzów uznających, że filmy z płyt Bluray prezentują się świetnie, efekt ich przeskalowania do formatu 4K będzie bardzo pozytywnym zaskoczeniem. Odtwarzacz ma potężny procesor obrazu, który uzupełnia oryginalny sygnał Full HD z płyty Bluray o miliony pikseli, wzmacniając ostrość, fakturę i detale obrazu.

Okno na nowy świat treści

Dzięki obsłudze standardu DLNA odtwarzacz można podłączyć do domowej sieci, aby za jego pośrednictwem mieć dostęp do wybranych treści ― w tym filmów wideo, muzyki i zdjęć ― z innych kompatybilnych urządzeń domowych. Z kolei standard Miracast umożliwia przesyłanie treści ze smartfona lub tabletu na duży ekran telewizora, tak aby można ją było oglądać wspólnie z rodziną i znajomymi. W standardzie Miracast pomiędzy urządzeniami nawiązywane jest bezpośrednie połączenie Wi-Fi, dlatego osobny router Wi-Fi nie jest potrzebny. Dostęp do Internetu i bogatej oferty materiałów online pozwala użytkownikowi DMP-BDT270 korzystać z treści odbieranych tą drogą. Filmy wideo, transmisja dźwięku, gry - z pomocą wbudowanej przeglądarki internetowej zawsze można znaleźć coś ciekawego dla siebie. Dzięki odtwarzaczowi i podłączonemu do niego telewizorowi można również korzystać z mediów społecznościowych i przeglądać profile znajomych na Facebooku czy Twitterze, siedząc wygodnie na kanapie.

Komfort korzystania z odtwarzacza BDT270 i telewizora podnosi nowa zaawansowana funkcja HDMI Consumer Electronics Control, która umożliwia sterowanie obydwoma urządzeniami za pomocą jednego pilota.

DMP-BDT270 - specyfikacja:

 • Funkcja skalowania rozdzielczości do 4K
 • Odtwarzanie płyt Bluray FULL HD 3D
 • Odbiór transmisji dźwiękuwysokiej jakości przez sieć (np. FLAC)
 • Dostęp do bogatej oferty treści online i aplikacji
 • DNLA i Miracast
 • Przeglądarka internetowa
 • Karta Wi-Fi
 • Funkcja HDMI Consumer Electronics Control umożliwiająca sterowanie różnymi urządzeniami za pomocą jednego pilota

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe