agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
CES 2022: Premiera kolejnej generacji Mini-LED U9H oraz pierwszy na świecie Laser TV 8K od Hisense
Hisense 8K ULED

CES 2022: Premiera kolejnej generacji Mini-LED U9H oraz pierwszy na świecie Laser TV 8K od Hisense

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2022-01-13 12:11:56

Hisense, globalna marka TV i AGD zaprezentowała na targach CES w Las Vegas najnowszą serię telewizorów ULED 8K Mini-LED oraz pierwszy na świecie, innowacyjny Laser TV o niespotykanej dotąd rozdzielczości 8K!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

„Technologia może zmienić życie. A marka Hisense skupiła się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów, które przekraczają oczekiwania konsumentów" - powiedział Douglas Kern, Senior Director of Marketing Hisense USA - na konferencji CES 2022. Szeroka ekspansja produktowa oraz wiodące w branży innowacje pozwoliły firmie na zwiększenie dynamiki wzrostu. Przychody grupy Hisense przekroczyły 27 miliardów dolarów w 2021 roku, co stanowi znaczący wzrost o ponad 20% rok do roku – dodał.

Unikalne połączenie technologii ULED oraz Mini-LED, jeszcze wyższa jakość obrazu oraz jasność

Wyróżnikiem telewizorów Hisense jest niespotykana dotąd w branży wydajność oraz jakość obrazu.  W rozpoczynającym się 2022 roku, firma odsłania swój najnowszy telewizor z linii premium  85-calowy ULED U9H z technologią Mini-LED. Połączone innowacje zapewniają oszałamiający efekt HDR z jeszcze lepszym kontrastem, jasnością i imponującymi kolorami.

Telewizor Hisense 85U9H 8K zdobył najwyższą w branży nagrodę uznania CES® 2022 Innovation Award Honoree, co potwierdza wysiłki firmy w tworzeniu najbardziej zaawansowanych technologicznie produktów.

Kolejny przełom technologiczny w telewizorach laserowych

Hisense jako lider rynku w kategorii Laser TV z innowacyjną technologią TriChroma robi kolejny, przełomowy już krok po technologii 1080P, 2K i 4K, wprowadzając rozdzielczość 8K i odkrywając po raz pierwszy na rynku 120-calowy Laser TV 8K. Zapewnia on niespotykaną dotychczas głębię i szczegółowość obrazu w wielkoformatowym wymiarze, nieosiągalnym dotychczas dla telewizorów.

Najnowsze propozycje telewizorów Hisense pokazują, jak wiele wysiłków firma wkłada w dostarczenie najbardziej zaawansowanej technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Doskonale widać to także na rynku polskim, gdzie klienci coraz częściej doceniają nie tylko doskonałą jakość obrazu telewizorów Hisense, ale również technologię dźwięku Dolby Atmos i system smart TV – VIDAA z polskim sterowaniem głosowym” – skomentował Konrad Arseniuk, Head of Sales TV, Hisense Polska.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe