agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
CES2020: LG, czyli  automatyczne informacje o zawartości lodówki

CES2020: LG, czyli automatyczne informacje o zawartości lodówki

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2020-01-02 19:09:16

Podczas targów CES® 2020 firma LG zadziwi zwiedzających dwoma nowymi, inteligentnymi lodówkami InstaView™: LG InstaView z wytwornicą lodu Craft Ice™ oraz LG InstaView z technologią ThinQ™ drugiej generacji. Dobrze przemyślane funkcje, opracowane z myślą o uatrakcyjnieniu domowych przyjęć oraz ułatwieniu użytkowania, sprawiają, że rewolucyjne lodówki InstaView są jeszcze wygodniejsze i sprawiają więcej radości. Dzięki technologii LG InstaView, do wnętrza lodówki można zajrzeć, nie otwierając jej drzwi, przez panel z przezroczystego szkła, który dodatkowo pełni funkcję ekranu do wyświetlania przepisów lub filmów prezentujących przygotowywanie potraw.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Lodówka InstaView z wytwornicą lodu Craft Ice, uhonorowana nagrodą za innowacje CES 2020 Innovation Award jako pierwsza na świecie została wyposażona w urządzenie do wytwarzania lodu w kulkach, które topią się znacznie wolniej niż tradycyjne sześcienne kostki lodu. Po rozpoczęciu sprzedaży w USA, w roku 2020 firma LG wprowadzi lodówki InstaView z wytwornicą lodu Craft Ice na rynki innych krajów. 

Prawdziwie inteligentna lodówka

W roku 2020 firma LG unowocześni flagową linię lodówek InstaView wprowadzając technologię ThinQ drugiej generacji. Produkty spożywcze wkładane do lodówki lub wyjmowane z niej, będą rejestrowane przez zaawansowany system analizy obrazu ze sztuczną inteligencją, który na bieżąco będzie dostarczał informacje o zawartości lodówki, w tym szuflad na warzywa i owoce, a także komory w drzwiach Door-in-Door®. Dzięki tym informacjom, nowa lodówka LG InstaView ThinQ będzie mogła proponować dania do przyrządzenia z dostępnych składników. Udoskonalona technologia będzie nawet ostrzegać domowników o kończących się zapasach i sugerować zakupy, zanim rodzina powróci do domu i np. odkryje, że skończyły się jajka.

Przedni panel udoskonalonej lodówki InstaView 2020 nie tylko pozwala zajrzeć do wnętrza bez otwierania drzwi i wypuszczania zimnego powietrza. Panel ten pełni też funkcję 22-calowego wyświetlacza, który za pośrednictwem łącza Wi-Fi pozwala na przeglądanie Internetu i oglądanie filmów prezentujących przygotowywanie potraw – bez konieczności sięgania po smartfon lub tablet.

Wyjątkowa pomoc techniczna oferowana przez LG

Oba modele lodówek LG InstaView prezentowane na targach CES będą współpracować z proaktywną funkcją diagnostyczną Proactive Customer Care, która jest oparta na sztucznej inteligencji ThinQ. Usługa ta zapewnia dostęp do indywidualnej pomocy technicznej, wraz ze wskazówkami pozwalającymi na pełne wykorzystanie możliwości urządzenia, a także z wyprzedzeniem informuje użytkowników o mogących wstąpić problemach. Na przykład, funkcja ta na bieżąco monitoruje pracę lodówki i za pośrednictwem aplikacji LG ThinQ wysyła ostrzeżenie, gdy wykryje nietypowy wzrost temperatury. Ponadto, funkcja ta może powiadamiać o konieczności wymiany filtra wody lub przekazywać inne ważne informacje pozwalające utrzymać optymalne działanie urządzenia.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe