agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
CES2020:  LG prezentuje pierwsze urządzenie do uprawy roślin w domu

CES2020: LG prezentuje pierwsze urządzenie do uprawy roślin w domu

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2019-12-30 12:22:21

Rewolucyjne urządzenie LG ma pionową konstrukcję i jest przeznaczone do zabudowy. Zastosowano w nim zaawansowane rozwiązania do regulacji oświetlania, temperatury i wilgotności. Korzystając z wygodnych, kompletnych pakietów z nasionami oraz aplikacji do monitorowania wzrostu, użytkownicy tego urządzenia mogą łatwo w warunkach domowych hodować jadalne rośliny, które są smaczne i bogate w składniki odżywcze.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowe urządzenie LG pozwala nawet zupełnym nowicjuszom czerpać pełną radość z ogrodniczych sukcesów. Innowacyjne urządzenie powstało z myślą o milionach konsumentów z całego świata, którzy troszcząc się o zdrowe odżywanie, chcą dobrze znać skład i pochodzenie żywności. Ze względu na możliwość uprawiania apetycznych, świeżych ziół oraz warzyw przez cały rok, urządzenie idealnie nadaje się dla mieszkańców miast oraz wszystkich, którzy chcą prowadzić zdrowszy, pro-ekologiczny styl życia.

Dzięki obudowie z izolacją termiczną oraz uniwersalnym modułom umożliwiającym precyzyjne regulowanie temperatury i natężenia światła, wewnątrz urządzenia są utrzymywane optymalne warunki wzrostu roślin. Lampy LED, wymuszona cyrkulacja powietrza oraz nawadnianie podsiąkowe pomagają zapewnić szybkie kiełkowanie i wzrost roślin. Zaawansowany system do hodowania roślin może pomieścić nawet 24 kompletne pakiety z nasionami, co pozwala czteroosobowej rodzinie na delektowanie się zdrowymi potrawami z roślin wyhodowanych w domu.

Kompletne pakiety gotowe do rozpoczęcia uprawy

Podczas prac nad urządzeniem do uprawy roślin firma LG wykorzystała wiedzę i doświadczenie, dzięki którym zajmuje czołową pozycję wśród producentów sprzętu AGD. Kluczowym elementem zautomatyzowanego systemu do hodowania roślin jest opracowana przez LG metoda nawadniania niewymagająca cyrkulacji wody, pozwalająca na równomierne i precyzyjne dozowanie wody potrzebnej w poszczególnych pakietach z roślinami. Tak kluczowa technologia zapobiega rozwojowi glonów oraz hamuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów, dzięki czemu uzyskuje się czyste i higieniczne warunki wzrostu bezpiecznych, naturalnych ziół i warzyw liściastych. Na potrzeby urządzenia opracowano też aplikację, która pomaga kontrolować wzrost roślin i zapewnia dostęp do praktycznych wskazówek dotyczących każdego etapu hodowli, a tym samym pozwala za każdym razem uzyskać dobre zbiory. Kompletne pakiety, zawierające nasiona, torf oraz nawóz, pozwalają na natychmiastowe rozpoczęcie uprawy. Pierwszy pakiet będzie zawierać 20 różnych odmian roślin, w tym sałatę rzymską, inne sałaty, cykorię i bazylię.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe