agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Co dziesiąty Polak chciałby pod choinkę dostać elektronikę. Polska premiera nowego odkurzacza pionowego Cecotec

Co dziesiąty Polak chciałby pod choinkę dostać elektronikę. Polska premiera nowego odkurzacza pionowego Cecotec

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2023-12-11 11:18:03

Nowością na naszym rynku jest bezprzewodowy odkurzacz pionowy hiszpańskiej marki Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme z akumulatorem o pojemności 3 000 mAh, czterema trybami pracy oraz dużą mocą ssania, gwarantującą niezawodność. Dodatkowo urządzenie charakteryzuje podwójne filtrowanie, a jego niezawodność zapewnia cyfrowy silnik bezszczotkowy. Polskim dystrybutorem marki Cecotec jest firma 4cv Mobile.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Ponad połowa Polaków spodziewa się, że otrzyma od bliskich gwiazdkowy prezent, wskazują wyniki badania. Co dziesiąty z nas chciałby dostać na święta elektronikę. Okazuje się, że to mężczyźni przewidują większe wydatki, a średnio na organizację świąt planujemy wydać 1 716 zł. Swoją premierę na polskim rynku ma odkurzacz pionowy Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme. Hiszpańska marka dostępna jest na polskim rynku od 2021 roku, od tego czasu jej portfolio produktowe liczy ponad 230 urządzeń. Dystrybutorem Cecotec jest firma 4cv Mobile.

Do 90 minut odkurzania i cztery tryby pracy

Bezprzewodowy odkurzacz Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme posiada akumulator litowo-jonowy o pojemności 3 000 mAh i napięciu 29,6 V. Pozwala on na odkurzanie nawet przez 90 minut. Po rozładowaniu ponowne naładowanie urządzenia trwa 2 godziny. Odkurzacz wyposażono w cztery tryby pracy: Eco, Normal, Turbo i Auto, umożliwiające dostosowanie jego specyfikacji do indywidualnych potrzeb użytkownika. Tryb Eco wpływa na maksymalne wydłużenie żywotności baterii, a tryb Normal zapewnia najlepszą kombinację wydajności i mocy ssania. Tryb Turbo pomaga uporać się z najtrudniejszymi zabrudzeniami, a także czyszczeniem dywanów i wykładzin. Tryb Auto natomiast za pomocą czujników wykrywa poziom zanieczyszczeń i dostosowuje siłę ssania do bieżących potrzeb.

Podwójne filtrowanie o wysokiej wydajności

Filtr wlotowy zastosowany w urządzeniu wychwytuje brud, a filtr wylotowy zatrzymuje drobne alergeny, jednocześnie oczyszczając powietrze. Cyfrowy silnik bezszczotkowy zapewnia większą prędkość, mniejszy hałas, a także wydłuża żywotność odkurzacza, a konstrukcja 360° umożliwia swobodne docieranie nawet w trudno dostępne miejsca. Duży zbiornik na kurz ma pojemność 600 ml. Dołączona do zestawu szczotka Jaliscazo jest odpowiednia zarówno do twardych podłóg, jak i dywanów czy wykładziny. Urządzenie jest wyposażone w System Typhoon, który charakteryzuje duża moc ssania do 230 AW oraz technologię ForceSonic o maksymalnej mocy 680 W, co pozwala na odkurzenie wszelkiego rodzaj zabrudzeń.

Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme posiada cyfrowy ekran, który wyświetla stan baterii oraz alerty i zalecenia, a także umożliwia wybór oraz zmianę trybu sprzątania. Dzięki niewielkiej wadze 3 kg możliwe jest swobodne przenoszenie go między piętrami i pomieszczeniami. W zestawie z urządzeniem znajduje się zestaw profesjonalnych akcesoriów. Odkurzacz Cecotec Conga Rockstar 2500 X-treme dostępny jest w cenie 1486,21 zł. 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe