agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Co ile waży?

Co ile waży?

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2020-04-21 12:32:24

Na to pytanie odpowiada nowy robot kuchenny serii MUM5 marki Bosch z wbudowaną wagą oraz timerem. Dzięki niemu dowiemy się co i ile waży w perfekcyjnej kuchni.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Na wagę złota

Najnowszy robot kuchenny serii MUM5 z wbudowaną wagą to urządzenie, którego znaczenie i wygląd w kuchni ważą bardzo dużo. Łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Drzemiąca wewnątrz moc sprawia, że MUM5 doskonale pracuje, a jego atrakcyjny wygląd przykuwa uWAGĘ. Połączenie ciepłego, mieniącego się na złoto beżu oraz bieli sprawdzi się w klasycznych i nowoczesnych kuchniach - zwłaszcza tych, otwartych na salon. W nich pierwszoplanową rolę odgrywają bowiem atrakcyjne wizualnie sprzęty. Z tego względu nowy stylowy design robotów kuchennych linii MUM5 wydaje się być na wagę złota.

Najwyższa precyzja – zintegrowana waga i timer

Robot kuchenny MUM5 wyposażony jest w zintegrowaną wagę z funkcją tarowania, dzięki której można precyzyjnie zważyć składniki o ciężarze nawet do 5 kg. Co więcej, waga działa zarówno z misą, jak i innymi akcesoriami np. z blenderem kielichowym. Znacząco ułatwia to pracę w kuchni i pozwala zaoszczędzić czas na szukaniu np. dodatkowych wag, miar czy innych przeliczników (np. ile gramów to 1 szklanka). Robot wyposażony jest również w timer, który pozwala na stałą kontrolę pracy. Jeśli np. w przepisie podany jest dokładny czas wyrabiania ciasta, to warto włączyć tę funkcję. Timer pokaże nam dokładnie, ile ugniatamy mąkę ze składnikami. Dzięki temu nie musimy ustawiać dodatkowych powiadomień w telefonie czy włączać minutników.

Wielowymiarowa pomoc i silne ramię

Ubijanie śmietany, piany z białek i wyrabianie ciasta drożdżowego to czynności wymagające wysiłku. Robot kuchenny Bosch MUM5 dzięki profesjonalnym akcesoriom, 7 prędkościom i dużej mocy 1000W przygotuje te produkty perfekcyjnie, nawet w dużych ilościach. 3,9 litrowa misa jest w stanie pomieścić 1 kg mąki wraz z dodatkami, z których można przygotować prawie 2 kilogramy ciężkiego ciasta drożdżowego.

Jak wiadomo, odpowiednie mieszanie wymaga odpowiednich narzędzi. MUM5 wyposażony został w funkcję mieszania planetarnego w 3 różnych kierunkach. Dzięki tej funkcji szybko i dokładne połączone zostaną wszystkie składniki, a masa ze ścianek misy zostanie precyzyjnie zgarnięta do środka. Zestaw profesjonalnych mieszadeł obejmuje: hak do zagniatania ciasta, końcówkę do ubijania oraz mieszadło z silikonowym wykończeniem. Dokupując dodatkowe przystawki (np. zestaw do przygotowania domowego makaronu, przystawkę do przygotowywania lodów i sorbetów) przeznaczone dla linii MUM5 możemy stworzyć wielofunkcyjne urządzenie, spełniające wszystkie nasze kulinarne wymagania.

Prosty przepis na ład w kuchni

Nowy robot MUM5 jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Czytelny wyświetlacz usprawnia pracę z urządzeniem. Zwijany automatycznie przewód sprawia z kolei, że w kuchni nie plączą się kable. Gości za to perfekcyjny porządek.

Roboty kuchenne Bosch serii MUM5: MUM5XW10, MUM5XW20, MUM5XW40.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe