agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Co warto wiedzieć na temat robota kuchennego z funkcją gotowania  Kohersen CY021

Co warto wiedzieć na temat robota kuchennego z funkcją gotowania Kohersen CY021

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2023-04-26 11:19:40

Oszczędza czas i ułatwia życie. Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021 wyręczy cię w szeregu czynności, które bywają czasochłonne i wymagają posiadania kilku oddzielnych sprzętów AGD. Korzystając z tego rodzaju urządzenia na co dzień, możesz jeść zdrowo i smacznie, a przy tym nie spędzasz całego dnia przy garnkach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nawet wytrawni kucharze wiedzą, że każda dodatkowa para rąk w kuchni jest na wagę złota. Dlatego powstają coraz bardziej zaawansowane technologicznie urządzenia, które wyręczają nas na wielu etapach przyrządzania potrawy, takich jak mieszanie, szatkowanie, mielenie, ubijanie, smażenie i gotowanie. Te wszystkie czynności możesz teraz zastąpić jednym sprzętem, jakim jest robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021. Zastanawiasz się, co potrafi taki robot, jakie są jego parametry i gdzie znajdziesz przepisy? Odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania.

Skąd można brać przepisy i czy są darmowe?

W bazie robota znajduje się ponad 300 przepisów na przystawki, przekąski, pieczywo, ciasta, wypieki, dania główne, zupy, sosy, soki, koktajle, smoothies, pasty, dżemy, lody i jogurty. A liczba ta rośnie z każdym miesiącem. Wszystkie przepisy są w języku polskim, a co najważniejsze nie musisz za nie dodatkowo płacić. Niemal połowa przepisów jest wbudowana w urządzenie, wszystkie natomiast dostępne są w chmurze po włączeniu WiFi. Są one dopracowane i sprawdzone przez gospodynie domowe oraz technologa żywności. Wszyscy klubowicze z zarejestrowanym urządzeniem mają do nich dostęp na stronie internetowej. Dodatkowo możesz tworzyć własne przepisy i zapisywać je w pamięci robota.

Jakie programy automatyczne są do dyspozycji?

Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021 wyposażony został w 18 automatycznych programów. Wśród nich jest siekanie, smoothie, przepłukanie, bulion, siekanie, saute, mieszanie, wyrabianie ciasta, gotowanie na parze (na 3 poziomach), duszenie, utrzymywanie ciepła i podgrzewanie, gotowanie, jogurt, ryż, owsianka, kleik ryżowy (congee), zupa krem, a także czyszczenie.

Jaka jest moc urządzenia?

To jeden z głównych parametrów, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze robota kuchennego. Urządzenia o słabszej mocy będą słabo sobie radzić z mieleniem twardych substancji i wolniej zagniatać ciasto lub w ogóle nie będą w stanie wyrobić niektórych typów ciasta, np. drożdżowego. W przypadku robota Kohersen CY021 moc silnika wynosi 1000 W, moc grzewcza 1000 W, co jest jedną z najwyższych wartości w tego typu sprzętach. Robot o takiej mocy jest uniwersalny i świetnie sprawdzi się we wszystkich kuchennych czynnościach. Może sprawnie zagniatać ciasta wszelkiego rodzaju, kroić i mieszać najtwardsze produkty, a nawet kruszyć lód.

Czy są w zestawie dodatkowe akcesoria? 

Oprócz standardowych akcesoriów, takich jak ostrze wielofunkcyjne do cięcia, szatkowania i rozdrabniania oraz mieszadło motylkowe do ubijania, mieszania i łączenia składników, w zestawie z robotem mamy dodatkowo mieszadło saute do smażenia, które zapobiega przywieraniu składników, podrzucając je od dna, a także łopatkę do wyrabiania ciasta. Z myślą o amatorach zdrowego gotowania dodano koszyczek do gotowania na parze i oczyszczania składników oraz duże, dwupoziomowe naczynie do gotowania na parze z tworzywa, które zapobiega przywieraniu i łatwo się czyści. Mamy też do dyspozycji poręczną, przyjemną w dotyku szpatułkę z silikonu, która bez trudu dociera do wszystkich zakamarków. 

W jakich zakresach można regulować ustawienia czasu, prędkości, temperatury i mocy grzewczej?

W zależności od potrzeb masz możliwość dopasowania 4 parametrów. Tryb ten polecany jest doświadczonym użytkownikom i pozwala na bardzo ustawienie funkcji. I tak czas może wynosić od 1 sekundy do 12h, dzięki czemu możesz też zastosować funkcję wolnego gotowania.  Prędkość możesz ustawić w skali od 1 do 10, maksymalnie do aż 10 000 obrotów. Jeśli chodzi o temperaturę, to jej zakres wynosi od 37 do 120º C, a moc grzania nastawia się w wartościach od 1 do 10. Moc grzewcza to dodatkowa, unikatowa regulacja, dzięki której możemy precyzyjnie wpływać na czas przygotowania potrawy oraz dostosować moc do ilości przyrządzanego jedzenia.

Jakie są wymiary i warianty kolorystyczne Robota gotującego Kohersen CY021?

Urządzenie to nie zajmie wiele miejsca w Twojej kuchni. Wysokość robota z kielichem wynosi 33 cm, a podstawa ma wymiary 39 x 24 cm. Wraz ze wszystkimi dodatkami waży on 10 kg, a pojemność głównego naczynia wynosi 3,3-litra.  Do wyboru masz 3 stylowe warianty kolorystyczne: czarny, biały oraz antracytowy (stalowo szary), dzięki czemu dopasujesz urządzenie do wystroju swojej kuchni.

Jakie urządzenia i czynności w kuchni zastępuje Robot gotujący Kohersen CY021?

Robot kuchenny Kohersen CY021 spełnia wiele różnych zadań, które zazwyczaj wykonujesz przy pomocy wielu oddzielnych urządzeń. Z powodzeniem zastąpisz nim mikser, malakser, maszynkę do mięsa, młynek, blender, shaker, parowar, wolnowar, szatkownicę, maszynę do wyrabiania ciasta, sokowirówkę, ubijaczkę, rozdrabniacz, a nawet garnek lub patelnię.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe