agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative Live! Cam IP SmartHD - inteligenta kamera WiFi

Creative Live! Cam IP SmartHD - inteligenta kamera WiFi

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2016-09-16 15:26:00

Creative Technology zaprezentowała urządzenie Creative Live! Cam IP SmartHD. Kamera Wi-Fi ułatwia monitoring domu lub biura, oferując wysoką jakość obrazu w standardzie HD.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Kamera firmy Creative została zaprojektowana z myślą o osobach spędzających wiele czasu poza domem, aby zapewnić im święty spokój. Niezależnie od tego gdzie przebywają właściciele posesji, zawsze mogą sprawdzić co dzieje się w ich czterech kątach. Kamera współpracuje z nowoczesnymi, inteligentnymi urządzeniami poprzez mobilne aplikacje, przekazując na żywo streaming wideo oraz alerty informujące o nietypowych zdarzeniach.

The Live! Cam IP SmartHD realizuję następujące funkcje:

Łatwa konfiguracja przez mobilną aplikację

Urządzenie konfiguruje się w trzech prostych krokach przy użyciu bezpłatnych aplikacji Live! Cam dla iOS oraz Androida. Kamerę należy podłączyć do źródła zasilania w miejscu i zainstalować mobilną aplikację Live! Cam, a następnie zeskanować unikalny kod QR, umieszczony na spodzie urządzenia oraz dodać do konta. Po przeprowadzeniu operacji użytkownicy mogą kontrolować kamerę, prowadzić rozmowy oraz nagrywać obraz wideo i zdjęcia.

Monitoring na żywo 24/7

Live! Cam IP SmartHD, łącząc się z siecią Wi-Fi, pozwala użytkownikom śledzić to co się dzieje wokół domu w dowolnym momencie, tak jak gdyby tam właśnie przebywali. Kamera udostępnia na żywo obraz wysokiej rozdzielczości i przesyła go do urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub Android.

Alarmy o ruchu i dźwięku

Inteligentna kamera Live! Cam IP SmartHD potrafi wykrywać ruch i dźwięki oraz natychmiast wysyłać alarmy do użytkowników smartfonów oraz tabletów. Ponadto obsługuje automatyczne nagrywanie i regulację czułości, stąd użytkownicy nie pominą nawet najdrobniejszych ruchów czy cichych dźwiękach.

Klarowny nocny obraz

Live! Cam IP SmartHD posiada diody podczerwieni, które automatycznie włączają się w warunkach słabego oświetlenia, umożliwiając użytkownikom wyraźną obserwację nawet ciemnego pokoju.

Nagrywanie obrazu wideo

Kamera jest wyposażona w slot microSD, co pozwala nagrywać obraz i dźwięk na karcie microSD. Użytkownicy mogą zaprogramować nagrywanie ciągłe lub inteligentne, nagranie uruchamia się, kiedy kamera wykryje ruch lub dźwięk. Po zapełnieniu pamięci, kamera automatycznie nadpisuje najstarsze nagarnia, kontynuując nagrywania.

Dwukierunkowy dźwięk

Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na dwukierunkową komunikację głosową podczas łączenie ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Użytkownicy terminali mogą rozmawiać z członkami rodziny, niezależnie od tego gdzie się w danej chwili znajdują.

Zdalne przeglądanie materiałów zapisanych na karcie MicroSD

Poprzez aplikację Live! Cam app, użytkownicy mogą zdalnie przeglądać alerty oraz historię nagrań wideo na karcie microSD umieszczonej w kamerze.

Cztery kamery na jednym ekranie

Mobilna aplikacja The Live! Cam pozwala użytkownikom podłączyć i przeglądać jednocześnie obraz nawet z czterech kamer, umieszczonych w różnych lokalizacjach.

Szeroki kąt widzenia i wysoka rozdzielczość obrazu

1280x720 HD CMOS sensor z kątem widzenia 110 stopni, zapewnia doskonałą widoczność w rozdzielczości 720p. Użytkownicy mogą nawet powiększać obraz na swoich smartfonach czy tabletach, aby dostrzec jeszcze więcej szczegółów.

Bezpieczne przechowywanie w chmurze

Użytkownicy kamery mają możliwość skorzystania z opcji przechowywania nagrań w publicznej chmurze, płacąc za usługę 6,99 euro za miesiąc. W zamian mogą rejestrować obraz przez całą dobę w ciągu 10 dni, a kopie zapasowe filmów są automatycznie zapisywane w chmurze, zatem nic nie umknie uwadze. Użytkownicy mają dostęp do zasobów z dowolnego terminala i miejsca z dostępem do Internetu. Co więcej, mogę w bezpieczny sposób współdzielić materiał. Usługodawca oferuje 30 dniowy okres próbny.

Wszędobylska kamera

Kamera posiada magnetyczną podstawę, dzięki której istnieje kilka wariantów jej umieszczenia. Na metalowych powierzchniach można ustawić ją nawet do góry nogami. Do kamery dołączono specjalny zestaw montażowy.

- "Dzięki Creative Live ! Cam IP SmartHD możemy przebywać w różnych miejscach, w tym samym czasie. W dzisiejszym zabieganym świecie, wielu z nas nie ma czasu, aby cały czas przebywać z dziećmi bądź zwierzętami. Creative Live ! Cam IP SmartHD pozwala nie tylko sprawdzić co się dzieje w domu, ale również wejść w interakcję ze swoimi dziećmi. Urządzenie pozwala także monitorować cały domu, zapobiegając wtargnięciu intruzów. Kamera jest na tyle inteligentna, że natychmiast wyśle powiadomienie o nietypowych zdarzeniach. Creative Live ! Cam IP SmartHD sprawia, że możemy podróżować i pracować w spokoju" - mówi Rafał Herman dyrektor sprzedaży Creative na Polskę.

Cena i dostępność:

Creative Live! Cam IP SmartHD kosztuje 339 PLN. Kamera dostępna jest w kolorach białym i czarnym. Creative rozpocznie sprzedaż urządzenia w październiku. Więcej informacji o Creative Live! Cam IP SmartHD można znaleźć na stronie www.creative.com.

źródło: creatvie/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe