agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative Live! Cam IP SmartHD - wymarzony monitoring w zasięgu ręki

Creative Live! Cam IP SmartHD - wymarzony monitoring w zasięgu ręki

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Kamery / 2016-10-05 12:16:14

Creative Live! Cam IP SmartHD jest świetną alternatywą dla ludzi, którzy chcą mieć wszystko pod kontrolą lub większość czasu spędzają poza domem. Kamera jest na tyle inteligentna, że natychmiast wyśle powiadomienie o nietypowych zdarzeniach. Posiada magnetyczną podstawę, dzięki której istnieje kilka wariantów jej umieszczenia. Na metalowych powierzchniach można ustawić ją nawet do góry nogami i będzie to bardzo proste, bowiem waży jedynie 94 gramy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Urządzenie konfiguruje się w trzech prostych krokach przy użyciu bezpłatnych aplikacji Live! Cam dla iOS oraz Androida. Kamerę należy podłączyć do źródła zasilania w miejscu i zainstalować mobilną aplikację Live! Cam, a następnie zeskanować unikalny kod QR, umieszczony na spodzie urządzenia oraz dodać do konta. Po przeprowadzeniu operacji użytkownicy mogą kontrolować kamerę, prowadzić rozmowy oraz nagrywać obraz wideo i zdjęcia.

 • Monitoring na żywo 24/7

Live! Cam IP SmartHD, łącząc się z siecią Wi-Fi, pozwala użytkownikom śledzić to co się dzieje wokół domu w dowolnym momencie, tak jak gdyby tam właśnie przebywali. Kamera udostępnia na żywo obraz wysokiej rozdzielczości i przesyła go do urządzeń z systemem operacyjnym iOS lub Android.

 • Alarmy o ruchu i dźwięku

Inteligentna kamera Live! Cam IP SmartHD potrafi wykrywać ruch i dźwięki oraz natychmiast wysyłać alarmy do użytkowników smartfonów oraz tabletów. Ponadto obsługuje automatyczne nagrywanie i regulację czułości, stąd użytkownicy nie pominą nawet najdrobniejszych ruchów czy cichych dźwiękach.

 • Klarowny nocny obraz

Live! Cam IP SmartHD posiada diody podczerwieni, które automatycznie włączają się w warunkach słabego oświetlenia, umożliwiając użytkownikom wyraźną obserwację nawet ciemnego pokoju.

 • Nagrywanie obrazu wideo

Kamera jest wyposażona w slot microSD, co pozwala nagrywać obraz i dźwięk na karcie microSD. Użytkownicy mogą zaprogramować nagrywanie ciągłe lub inteligentne, nagranie uruchamia się, kiedy kamera wykryje ruch lub dźwięk. Po zapełnieniu pamięci, kamera automatycznie nadpisuje najstarsze nagarnia, kontynuując nagrywania.

 • Dwukierunkowy dźwięk

Wbudowany mikrofon oraz głośnik pozwalają na dwukierunkową komunikację głosową podczas łączenie ze smartfonem, tabletem lub komputerem. Użytkownicy terminali mogą rozmawiać z członkami rodziny, niezależnie od tego gdzie się w danej chwili znajdują.

 • Zdalne przeglądanie materiałów zapisanych na karcie MicroSD

Poprzez aplikację Live! Cam app, użytkownicy mogą zdalnie przeglądać alerty oraz historię nagrań wideo na karcie microSD umieszczonej w kamerze.

 • Cztery kamery na jednym ekranie

Mobilna aplikacja The Live! Cam pozwala użytkownikom podłączyć i przeglądać jednocześnie obraz nawet z czterech kamer, umieszczonych w różnych lokalizacjach.

 • Szeroki kąt widzenia i wysoka rozdzielczość obrazu

1280x720 HD CMOS sensor z kątem widzenia 110 stopni, zapewnia doskonałą widoczność w rozdzielczości 720p. Użytkownicy mogą nawet powiększać obraz na swoich smartfonach czy tabletach, aby dostrzec jeszcze więcej szczegółów.

 • Bezpieczne przechowywanie w chmurze

Użytkownicy kamery mają możliwość skorzystania z opcji przechowywania nagrań w publicznej chmurze, płacąc za usługę 6,99 euro za miesiąc. W zamian mogą rejestrować obraz przez całą dobę w ciągu 10 dni, a kopie zapasowe filmów są automatycznie zapisywane w chmurze, zatem nic nie umknie uwadze. Użytkownicy mają dostęp do zasobów z dowolnego terminala i miejsca z dostępem do Internetu. Co więcej, mogę w bezpieczny sposób współdzielić materiał. Usługodawca oferuje 30 dniowy okres próbny.

 • Cena i dostępność:

Creative Live! Cam IP SmartHD kosztuje 339 PLN. Kamera dostępna jest w kolorach białym i czarnym. Creative rozpocznie sprzedaż urządzenia w październiku.

źródło: creative/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe