agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative Pebble X - systemy głośnikowe z konfigurowalnym oświetleniem RGB i technologią Bluetooth 5.3

Creative Pebble X - systemy głośnikowe z konfigurowalnym oświetleniem RGB i technologią Bluetooth 5.3

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2024-02-15 11:23:27

Firma Creative Technology przedstawia najnowsze zestawy głośnikowe z serii PEBBLE, Creative Pebble X i Creative Pebble X Plus. Zestawy głośnikowe z serii PEBBLE zostały docenione przez szeroką społeczność związaną z dobrym audio i są inspiracją do tworzenia i ulepszania kolejnych modeli ze wspomnianej linii audio przez firmę Creative. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa linia może pochwalić się imponującą mocą 30W w RMS i mocą szczytową do 60W. Oprócz wyjątkowych możliwości dźwiękowych, producent zaimpletował konfigurowalne oświetlenie RGB, dzięki, któremu użytkownicy mogą  stworzyć wyjątkowy pokaz świetlny połączony z dźwiękiem wydobywającym się z głośników Pebble X i Pebble X Plus. Zestawy głośnikowe skierowane są dla osób lubiących urzekającą estetykę połączoną ze świetną jakością dźwięku.

Pebble X to głośniki w systemie 2.0 posiadające wbudowane pełnozakresowe przetworniki 2,75” i pasywne membrany odpowiedzialne za wzbogacenie niskich tonów. Zestaw Creative Pebble X Plus wyposażone są dodatkowo w elegancki subwoofer z 3,5” przetwornikiem niskotonowym i dwoma pasywnymi membranami. Głośnik niskotonowy został tak zaprojektowany, aby był na tyle kompaktowy, żeby można go było zmieścić na każdym biurku. Dzięki dodatkowym funkcjom, takim jak Dialog+ i BassFlex, głośniki mogą zapewnić mocny bas i krystalicznie czyste dialogi bez utraty głośności. Obydwa modele charakteryzują się kultową konstrukcją gdzie przetworniki pełnozakresowe w satelitach są pochylone względem odsłuchującego o 45° tak jak we wszystkich obecnych i poprzednich wersjach głośników z serii PEBBLE. W Creative Pebble X i Pebble X Plus zastosowano przetworniki, które zostały specjalnie dostrojone by zachować wysoką jakość dźwięku. Zestawy głośnikowe z serii X dostają technologię przetwarzania dźwięku „Clear Dialog”, która ma za zadanie zapewnić czysty wyraźny dźwięk w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki lub korzystania z komunikatorów głosowych.

Za łączność i bezprzewodowe przesyłanie dźwięku odpowiada technologia Bluetooth 5.3. Oprócz trybu bezprzewodowego w zestawach głośnikowych Pebble X znajdziemy uniwersalny port AUX 3,5mm, połączenie cyfrowe USB, za pomocą, których możemy podłączyć zestaw głośnikowy do większości urządzeń multimedialnych. Dla zwiększenia wygody komunikacji w głośnikach zastosowano porty 3,5mm dla mikrofonu i słuchawek.

Użytkownicy systemu Windows mogą pobrać dedykowane oprogramowanie dla głośników Pebble X. Aplikacja zapewnia użytkownikom dostęp do rodzimych technologii audio Sound Blaster Acoustic Engine, takich jak Surround, Smart Volume, Bass, Crystallizer i EQ. Użytkownicy mogą także personalizować oświetlenie RGB i inne funkcje za pomocą modułów aplikacji Creative, które są dostępne w systemach Windows, Apple App Store i Google Play Store.

Pomimo niewielkich rozmiarów głośniki te mogą zapewnić użytkownikom moc akustyczną sięgającą 15W w RMS i szczytową do 30W po podłączeniu do portu USB z komputera. Po podłączeniu do zasilacza PD o mocy 30W (lub wyższej)* głośniki zapewniają moc szczytową nawet do 60W.

Ceny i dostępność:

Creative Pebble X kosztuje 439zł, natomiast Pebble X Plus 599zł i można go zamówić na stronie Creative.com.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe