agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative prezentuje nagradzany X-Fi Sonic Carrier podczas targów CES 2018

Creative prezentuje nagradzany X-Fi Sonic Carrier podczas targów CES 2018

SPRZĘT RTV / Dźwięk / 2018-01-09 10:14:56

Creative Technology Ltd ogłosiła dzisiaj, że zaprezentuje na CES 2018 nagradzany X-Fi Sonic Carrier. Sprzęt otrzymał wiele entuzjastycznych recenzji od specjalistów z branży na całym świecie. CES 2018 będzie wspaniałą okazją dla tych, którzy chcą doświadczyć na własnej skórze tego fenomenalnego dźwięku. Sonic Carrier, który reklamowany jest jako „Audio jutra”, to potężny system rozrywki domowej z 17 przetwornikami w konfiguracji 15.2 i mocą 1000 W RMS. Sprzęt posiada dodatkową przewagę nad bardziej złożonymi rozwiązaniami z wieloma głośnikami i wszędzie plączącym się okablowaniem.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Przed CES 2018 Sonic Carrier otrzymał nagrodę Best of CEDIA 2017 od AVS Forum, największego na świecie forum entuzjastów AV, gdzie sprzęt nazwano „Soundbarem Bogów”.

Mój umysł był pod wrażeniem... Jeśli ktoś poprosi mnie o nazwę najlepszego zestawu głośnikowego, jaki kiedykolwiek słyszałem, nie będę już miał powodu się wahać. Po prostu powiem: "Bez wątpienia jest to X-Fi Sonic Carrier firmy Creative ..." Jakość holograficznego dźwięku przestrzennego, który daje Creative X-Fi Sonic Carrier, jest czymś, czego wcześniej nie słyszałem z głośnika typu soundbar. Aha, i subwoofer. Wow.” - Mark Henninger, starszy redaktor, AVS Forum

Oto, co inni recenzenci i znawcy branży mówią o firmie Sonic Carrier: „Mój Boże, to było niesamowite. Sonic Carrier był w stanie wypełnić stoisko Creative na parkiecie wystawowym (w otwartej hali wystawowej na E3) z pełnym, bogatym dźwiękiem przy pomocy opatentowanej technologii SuperWide X-Fi firmy, która może zapewnić nawet skompresowanym źródłom stereo przestrzenność. Dźwięki surround, takie jak śpiew ptaka czy jego trzepotliwe skrzydła, sprawiały wrażenie, jakby to wszystko działo się wokół mnie.” - Jeff Grubb, Reporter na GamesBeat, VentureBeat.com

Demonstracja Creative Sonic Carrier była prawdziwym objawieniem, którego nie doświadczałem od wieków. Sprzęt sprawdził się zarówno jako system kina domowego wypełniający pokój, jak i jako imponująca implementacja technologii Dolby Atmos. Trudno uwierzyć, że był to tylko soundbar z subwooferem” - Chris Chiarella, znany dziennikarz audio / wideo.

Jeśli szukasz informacji o Sonic Carrier odwiedź stronę internetową: soniccarrier.com. Bądź pierwszym na świecie, który zobaczy nową przełomową technologię Super X-Fi®, która odtwarza wrażenia z odsłuchu głośników i odtwarza ją na słuchawkach - to jak magia holografii 3D, ale w formie audio.

Przedstawiciele Creative czekają na wszystkich w The Venetian, Level 2, Bassano 2701-2703 w dniach 9-12 stycznia 2018.

źródło: creative/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe