agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative Sound Blaster FREE- poczuj nieograniczoną wolność i magię nocy sylwestrowej

Creative Sound Blaster FREE- poczuj nieograniczoną wolność i magię nocy sylwestrowej

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2015-12-29 09:37:00

Bez względu na porę roku każdy z nas przemierza piesze, rowerowe, czy też samochodowe trasy. Po przyjeździe na wybrane miejsce, chcemy cieszyć się swobodnie zaplanowaną chwilą, razem ze swoją ulubioną muzyką. Z kolei przed nami noc sylwestrowa, podczas której będziemy słuchać ulubionej muzyki, a może przetańczymy całą noc do najnowszych hitów z list przebojów. W tym wszystkim nieoceniona będzie mini kolumna Sound Blaster FREE.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Mini kolumnę można postawić lub położyć. To wszechstronna kolumna, która oferuje doskonały dźwięk niezależnie od tego, jak jest ustawiona. Stawiając ją pionowo, można uzyskać w pełni przestrzenny dźwięk.

Z kolei Ci, którzy nie wybierają się nigdzie na sylwestra, czy ferie zimowe i pozostają w pracy, nie muszą narzekać na złą atmosferę. Wystarczy zamienić swoje miejsce pracy w przytulne schronienie. Kładąc kolumienkę na biurku, można uzyskać dokładną separację kanałów stereo. Tym samym można cieszyć się szeroką i otwartą sceną dźwiękową, która pozwoli zanurzyć się w muzyce i zwiększyć produktywność. To idealne połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Dwie bierne membrany po bokach zapewniają bogaty i głęboki dźwięk. Dodatkowo Sound Blaster FREE automatycznie koryguje dźwięk, dzięki czemu brzmi doskonale. Muzyka brzmi tak dobrze, że ciężko uwierzyć własnym uszom. Dodatkowy przycisk LOUD, zwiększa głośność dźwięku i sprawia, że staje się bardziej przestrzenny. Nie zawodzi również pod względem jakości i wytrzymałości. Przenośny Sound Blaster FREE zapewnia doskonały dźwięk, którym możesz się cieszyć gdziekolwiek jesteśmy, odtwarzając muzykę nieprzerwanie nawet przez 10 godzin.

Dzięki posiadanej klasie wodoszczelności IPX4, kolumna jest odporna na zachlapania, co pozwala korzystać z niej bez obaw. Wbudowany odtwarzacz MP3, pozwala odtwarzać muzykę bez konieczności parowania z innym urządzeniem. Dzięki obsłudze kart o pojemności do 32 GB, można cieszyć się ulubioną muzyką przez wiele godzin. Dzięki technologii Multi-point Bluetooth, Sound Blaster FREE można sparować z dwoma urządzeniami jednocześnie. Oznacza to, że urządzenie przenośne może być w każdej chwili sparowane z inną kolumną. Ponadto obsługuje funkcję HD VOICE, która zapewnia najwyższą jakość dźwięku podczas połączeń. Podobnie jak inne produkty serii Sound Blaster, głośnik Sound Blaster FREE umożliwia korzystanie z programu SBX Pro Studio2 pozwalającego na poprawienie i dostosowanie dźwięku. Sound Blaster FREE będzie również działał jako głośniki komputerowe, gdy podłączysz go za pomocą kabla USB. To proste i wygodne!

źródło: creative/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe