agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative Sound Blaster GS3 kompaktowy soundbar dla graczy z technologią SuperWide™ i oświetleniem LED RGB

Creative Sound Blaster GS3 kompaktowy soundbar dla graczy z technologią SuperWide™ i oświetleniem LED RGB

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2024-02-23 14:02:23

Firma Creative nie zatrzymuje się i postanawia wypuścić na rynek soundbarów kolejnego jej przedstawiciela. Mowa tutaj o Sound Blaster GS3, kompaktowej i eleganckiej listwie dźwiękowej od Creative, która wychodzi naprzeciw użytkownikom wbudowanych głośników w monitorach, telewizorach czy też laptopach. Obecna listwa dedykowana jest osobom lubiącym łączyć dźwięk z oprawą świetlną dla odpowiedniego nastroju. Soundbar oferuje bogatą scenę dźwiękową z przyjemnymi  tonami niskimi, wyraźną średnicą i czystą górą.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Producent do listwy dźwiękowej aplikuje technologię SuperWideTM, która przenosi dźwięk z filmów, gier na wyższy realistyczny ich poziom audio bez zniekształceń i przy ekstremalnie szybkim czasie reakcji. Dzięki wyjątkowo kompaktowym rozmiarom, soundbar można umieścić tam gdzie potrzebujesz dobrego dźwięku a nie posiadasz wiele miejsca na większe zestawy audio. Soundbar Sound Blaster GS3 oprócz tego, że posiada niewielkie rozmiary, to można go zakwalifikować do urządzeń mobilnych, ponieważ zasilany jest za pomocą kabla USB-C do USB-C i równocześnie przesyłany jest sygnał audio tym samym przewodem.

Światło, dźwięk

Soundbar oferuje wiele zaawansowanych ustawień oświetlenia RGB, Chasers, Aurora, Peak Meter, Glowing, Wave i Cycle, idealnych do ustawienia odpowiedniego nastroju podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy też grania. Oświetlenie, oprócz wyboru kolorów, posiada również regulację poziomu jasności.

Połączenia

GS3 posiada opcje połączeń, które obejmują zarówno USB-C, kabel AUX-in, jak i bezprzewodową łączność Bluetooth 5.4. Możesz także podłączyć słuchawki bezpośrednio do soundbara za pośrednictwem portu wyjścia słuchawkowego. Za pomocą jednego kabla i przy połączeniach typu plug and paly z łatwością podłączycie swój komputer, konsolę do gier, a nawet urządzenie mobilne do listwy dźwiękowej. Soundbar jest kompatybilny z takimi nośnikami dźwięku jak komputery PC, Mac, PS4, PS5, urządzeniami mobilnymi i innymi urządzeniami wykorzystującymi cyfrowy tryb połączenia za pomocą USB-C na USB-C.

Dźwięk

Soundbar wyposażony jest w pełnozakresowe przetworniki neodymowe typu RaceTrack i BasXPort znajdujący się z tyłu w postaci wbudowanej tuby basowej. Moc akustyczna zestawu sięga nawet 24W w szczycie.

Konstrukcja

Z prawej strony urządzenia znajdziemy pokrętło regulacji głośności, wielofunkcyjny przycisk wyboru źródła odtwarzania, port słuchawkowy jack 3,5mm, wejście AUX, zasilanie i połączenie audio USB. Dzięki tym wszystkim aktualizacjom projektowym i technologicznym, soundbar jest w stanie przesuwać granice konwencjonalnej konstrukcji akustycznej. Producentowi udało się uzyskać wysoką moc akustyczną, jednocześnie zachowując świetną jakość dźwięku, zwykle nieosiągalną w głośnikach tej wielkości.

Ceny i dostępność

Creative Sound Blaster GS3 można zakupić w cenie 349 zł

Dostępny jest na komputronik.pl pod linkiem GS3 a wkrótce innych dobrych, polskich sklepach

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe