agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative Sound Blaster PLAY! 4 Karta dźwiękowa stworzona do komunikacji online z funkcją NoiceClean mikrofonu.

Creative Sound Blaster PLAY! 4 Karta dźwiękowa stworzona do komunikacji online z funkcją NoiceClean mikrofonu.

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2021-02-09 10:38:37

Premiera najnowszego w ofercie, naszpikowanego technologiami wspomagającymi komunikację online, Creative DAC’a USB Sound Blaster PLAY!4. Creative Labs wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom konsumentów postanowiło stworzyć produkt, który spełni oczekiwania wobec jakości, czystości, głośności komunikacji w trakcie zdalnej konferencji, nauki, pracy, czy też zabawy. By osiągnąć ten cel Creative połączył ze sobą wysoką jakość podzespołów użytych w karcie dźwiękowej ze swoim autorskim oprogramowaniem wspomagającym jakość rozmów online.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Sound Blaster PLAY!4 to nie wielkich rozmiarów karta dźwiękowa, współpracująca z większością dostępnych platform, takich jak: PC, Mac, PS5, PS4, Nintendo Switch, tablety, smartfony z systemem Android i iPad Pro (modele od 2018 r.). Każda z powyższych platform może skorzystać z wbudowanych sprzętowo w Sound Blaster PLAY!4 inteligentnych funkcji poprawiających jakość i czystość dźwięku dwukierunkowego. Dodatkowo platforma PC dostaje autorskie oprogramowanie SmartComms Kit, Acoustic Engine, CrystalVoice, Dialog Plus i Mixer by uprościć sposób komunikacji przesyłania strumieniowego.

VoiceDetect

Będąc częścią zestawu SmartComms, VoiceDetect oferuje możliwość natychmiastowego automatycznego wyciszania mikrofonu, kiedy przestajesz mówić, i automatycznego wyłączania wyciszenia w momencie kiedy znów zaczniesz mówić.

NoiseClean

Dwukierunkowa automatyczna redukcja szumów statycznych w tle działa na typowe odgłosy wentylatora, odkurzacza, kosiarki, wiertarki itp.  Funkcja NoiseClean działa jednocześnie po Twojej stronie jak i u osób z którymi  w danym momencie się komunikujesz.

Acoustic Engine

To nie wszystko, aplikacja Creative jest również wyposażona w dobrze znany Sound Blaster Acoustic Engine, zestaw wiodących w branży technologii przetwarzania dźwięku z takimi funkcjami, jak immersja dźwięku przestrzennego, CrystalVoice i Dialog Plus, technologie Sound Blaster, która pomagają zwiększyć wyrazistość głosu podczas połączeń online.

Za sprzętowe nowinki technologiczne wspomagające jakość dźwięku na wszystkich platformach odpowiadają takie funkcje jak Bass Boost i Dynamic EQ. To funkcje, które są wbudowane bezpośrednio w karcie dźwiękowej i można je uruchomić za pomocą umieszczonych na DACu przycisków.

Bas Boost

Jak sama nazwa wskazuje, mamy możliwość za pomocą jednego przycisku podbić i uwydatnić niskie tony, by uprzyjemnić nam odsłuch ulubionych np. utworów muzycznych.

Dynamic EQ

Dynamiczny korektor, który ma za zadanie w czasie rzeczywistym uwydatnić fragmenty pasma odpowiadające za jakość odbieranego dźwięku, skupiając się na odbiorze ludzkiego głosu.

Za jakość dźwięku odpowiada wbudowany przedwzmacniacz słuchawkowy, który może napędzić słuchawki o impedancji 16–150Ω i przetwornik cyfrowo-analogowy obsługujący odtwarzanie z rozdzielczością na poziomie 24bity/192kHz przy 110 DNR.

Karta dźwiękowa Sound Blaster PLAY!4 jest banalnie prosta w obsłudze, ponieważ nie wymaga instalacji oprogramowania i zadziała z większością platform w trybie „Plug and Play”.  A to wszystko w urządzeniu nie większym niż przeciętny długopis.

Ceny i dostępność

Kartę Sound Blaster PLAY!4 można nabyć na pl.creative.com w cenie 139zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe