agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative STAGE 360 Soundbar z technologią Dolby Atmos®

Creative STAGE 360 Soundbar z technologią Dolby Atmos®

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2021-10-06 13:53:31

Creative Technology ogłasza premierę Creative Stage 360, najnowszego uzupełnienia serii Stage. Nowa wersja Soundbara z serii Stage dzięki zastosowaniu nowych przetworników i technologii Dolby Atmos ma za zadanie przenieść domową rozrywkę na wyższy poziom. Co więcej, listwa dźwiękowa otrzymuje opcję podwójnego rozmieszczenia dźwięku, nowe opcje połączeń i zwiększoną moc całego zestawu do 120W w RMS.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

TECHNOLOGIA DOLBY ATMOS

Połączenie Creative STAGE 360 i technologii Dolby Atmos pozwoli nam użytkownikom uzyskać namiastkę dźwięku trójwymiarowego, które możemy usłyszeć w salach kinowych. Creative Technolgy współpracując wraz z inżynierami Dolby Laboratories zastosowało wysokiej klasy przetworniki, odpowiednio wysterowane i umieszczone w taki sposób by zapewnić dźwięk najwyższej rozdzielczości dla odzwierciedlenia kina domowego. Głośniki w systemie 2.1 obsługują wielokanałowe treści w technologii Dolby Atmos bezpośrednio z serwisów Netflix, Disney+, Apple TV+, HBO Max, Prime Video i wielu innych.

JEDNO URZĄDZENIE WIELE POŁACZEŃ

Creative STAGE 360 oferuje łączność przewodową i bezprzewodową, z takimi opcjami połączeń jak:

  • Port HDMI ARC
  • Dwa porty HDMI 2.0
  • Wejście Optyczne
  • Technologia Bluetooth 5.0

Jednocześnie możemy podłączyć do czterech urządzeń zewnętrznych, takich jak PS5™, Xbox Series X lub Nintendo Switch, dekoder telewizyjny czy odtwarzacz Blu-ray. Dodatkowo, za pomocą tylko jednego kabla HDMI, podłączonego bezpośrednio do portu HDMI ARC telewizora, możesz łatwo sterować urządzeniami i głośnością telewizora za pomocą jednego pilota, co pozwala zmniejszyć liczbę pilotów w domu i plątaninę kabli.

FUNKCJA PODWÓJNEGO ROZMIESZCZENIA DŹWIĘKU

Soundbar Creative STAGE 360 posiada funkcję podwójnego rozmieszczania dźwięku, co pozwala zoptymalizować wrażenia słuchowe niezależnie od odległości urządzenia od słuchacza. Funkcję umiejscowienia dźwięku możemy ustawić za pomocą dostarczonego z zestawem pilota zdalnego sterowania. Mamy do wyboru działanie głośników dalekiego pola, jeśli ustawienie oglądania przekracza 1 m, lub ustawienie w bliskim polu, jeśli odległość ulokowania zestawu mieści się w odległości 1 m od miejsca ustawienia np.  fotela. Wybierając odpowiednie ustawienie opcji odległości, pozwala soundbarowi na inteligentne odtwarzanie dźwięków w sposób, w jaki powinny być słyszane w rzeczywistości.

SOUNDBAR w SYSTEMIE 2.1

Soundbar Creative Stage 360 składa się z dwóch indywidualnie dostrojonych przetworników typu racetrack o mocy do 60W w RMS oraz głośnika niskotonowego o dużym skoku membrany o mocy, również 60W w RMS. Razem cały zestaw potrafi zagrać z mocą 120W w RMS, a jego moc szczytowa dochodzi do 240W.

Cena i dostępność.

Creative Stage 360 kosztuje 999zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe