agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creative T4 Wireless - zestaw bezprzewodowych kolumn, który zaspokaja wszystkie zmysły

Creative T4 Wireless - zestaw bezprzewodowych kolumn, który zaspokaja wszystkie zmysły

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2015-06-29 10:42:00

Kompaktowy, bezprzewodowy zestaw kolumn 2.1 potrafi porazić jakością oraz dynamiką dźwięku. T4 Wireless możemy podłączyć już nie tylko do laptopa ale również do telewizora.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Na rynku cieszą się niezwykłą popularnością, bezprzewodowe zestawy kolumn. Niezaprzeczalnym atutem tych produktów jest wolność, jaką zapewnia użytkownikowi, a także jakość brzmienia. Jednym z prekursorów jest firma Creative, co potwierdziła wcześniejsza serią Giga Works T3. Zestaw T4 Wireless jest jego następną i kontynuuje tradycję swojego poprzednika.

Zestaw kolumn Creative T4 Wireless został zaprojektowany i wyprodukowany z myślą o użytkownikach poszukujących realistycznych doznań dźwiękowych podczas słuchania muzyki czy zabaw multimedialnych. Model T4 Wireless składa się z pary kolumn satelitarnych oraz subwoofera SLAM, a dodatkowym elementem jest pilot zdalnego sterowania. Aluminiowe membrany przetworników dbają o jakość brzmienia tonów średnich oraz wysokich. Z kolei osoby lubiące bas docenią nieprzeciętne możliwości drzemiące w subwooferze Creative SLAM.

T4 Wireless wykorzystuje bezprzewodową technologię Bluetooth 3.0, a także standard NFC pozwalający na zbliżeniowe parowanie urządzeń. Ten model oferuje szeroką gamę opcji połączeniowych - wejścia optyczne sygnałów cyfrowych, analogowe RCA oraz 3,5 mm, dzięki czemu mogą współpracować z telewizorami HD, konsolami do gier bądź odtwarzaczami DVD. Co ważne, podłączając zestaw T4 Wireless do telewizora otrzymujemy efekt kina domowego o nieprzeciętnych możliwościach dźwiękowych.

Cena zestawu T4 Wireless wynosi 1199 PLN.

źródło:creative/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe