agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Creattive BT-W5 - Nadajnik audio BluetoothR 5.3 z technologią aptXT Adaptive

Creattive BT-W5 - Nadajnik audio BluetoothR 5.3 z technologią aptXT Adaptive

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2024-04-22 15:04:28

Creative Technology oferuje obecnie już piątą na dzień dzisiejszy wersję swojego nadajnika Bluetooth® w wersji 5.3, która ma za zadanie oferować końcowemu użytkownikowi wybór jakości dźwięku jaki chcieliby usłyszeć. Creative BT-W5 to zaawansowany nadajnik audio Bluetooth, stworzony z myślą o uzupełnieniu cyfrowego świata urządzeń o doskonałą jakość dźwięku. Wyposażony w adaptacyjny kodek aptX™, BT-W5 daje użytkownikom możliwość wyboru priorytetu strumieniowania dźwięku, oferując tryb „Low Latency” (niskie opóźnienie) lub „High Quality” (wysoka jakość).

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dla graczy i kinomaniaków

Tryb „Low Latency” pozwala na obniżenie opóźnienia do zaledwie 50 ms*, co sprawia, że jest idealny dla graczy online i miłośników filmów, gwarantując natychmiastową synchronizację dźwięku z obrazem. Jest to rozwiązanie stworzone z myślą o eliminacji problemów z synchronizacją dźwięku i obrazu, zapewniając nieskazitelne wrażenia wizualno-dźwiękowe.

Muzyczna uczta

Z kolei tryb „High Quality” kodeka aptX Adaptive dostarcza doskonałej jakości dźwięku nawet przy niższych szybkościach transmisji bitów, skalując się do jakości HD przy prędkościach bitów do 420 Kb/s. Jest to idealne rozwiązanie dla entuzjastów muzyki wysokiej rozdzielczości, zapewniając czyste, precyzyjne brzmienie bez żadnych kompromisów.

Strumieniowanie w technologii Bluetooth® 5.3

Creative BT-W5 zapewnia bezproblemową, bezprzewodową transmisję dźwięku w niewielkim, kompaktowym korpusie. Wykorzystując kodek aptX Adaptive, nadajnik oferuje doskonałe audio o rozdzielczości 24-bitowej i częstotliwości próbkowania do 96 kHz. Technologia Bluetooth® 5.3 zapewnia stabilne i niezawodne połączenie, minimalizując zużycie energii.

Bez oprogramowania

Intuicyjna funkcja przełączania urządzeń pozwala łatwo zmieniać podłączone urządzenia bez potrzeby ponownego parowania. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, użytkownicy mogą również korzystać z trybu głośnomówiącego bez utraty jakości dźwięku. Nadajnik BT-W5 jest kompatybilny z wieloma urządzeniami, od laptopów po konsole do gier, a inteligentna technologia automatycznie dobiera najlepszy kodek audio dla każdego urządzenia, gwarantując najwyższą jakość dźwięku Bluetooth.

Z oprogramowaniem

Oprócz zaawansowanych funkcji, producent oferuje również aplikację umożliwiającą pełną kontrolę nad urządzeniem, w tym dostosowanie korektora EQ i korzystanie z technologii Sound Blaster. Dzięki prostemu podłączeniu w trybie Plug and Play, Creative BT-W5 jest gotowy do użycia bez potrzeby instalacji dodatkowych sterowników, zapewniając wyjątkową wydajność i niskie zużycie energii.

Ceny i dostępność:

Creative BT-W5 można kupić w sklepie x-kom.pl w cenie 199zł

Specyfikacja Techniczna:

 • Kolor: Czarny
 • Wersja Bluetooth: 5.3
 • Profile Bluetooth:
 • A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
 • AVRCP (Audio Video Remote Control Profile)
 • HFP (Hands-free Profile)

Kodeki Audio:

 • aptX Adaptive
 • aptX HD
 • aptX
 • SBC

Creative BT-W5 wymaga, aby odpowiednie kodeki były również obsługiwane przez urządzenie odtwarzające lub amplituner,

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe