agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Czajniki HD9322 w dwóch  wersjach kolorystycznych

Czajniki HD9322 w dwóch wersjach kolorystycznych

MAŁE AGD / Czajniki elektryczne / 2014-06-24 17:20:07

Piękne meble, nowe kafelki, tylko czajnik nie pasuje do kuchennego wnętrza… Teraz to już przeszłość! Z nową propozycją Philips, możesz dobrać czajnik, który będzie idealnie dopasowany kolorem do Twojej kuchni. Philips proponuje rozwiązanie w postaci eleganckich i niezawodnych czajników elektrycznych serii HD9322 o mocy 2200W i pojemności 1,7l.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Płaski element grzejny wykonany ze stali nierdzewnej umożliwia szybkie gotowanie wody i łatwe czyszczenie urządzenia. Natomiast filtr antywapniowy zapewnia czystą wodę i bardziej klarowne napoje, więc z pewnością nic nie zaburzy smaku herbaty. Czajnik może być napełniany przez dziobek lub po otworzeniu pokrywy. Co ważne, duża pokrywka jest łatwa do otworzenia i pozwala na uniknięcie kontaktu z gorącą parą. Czajniki posiadają też inteligentny system, który automatycznie wyłącza urządzenie po zagotowaniu wody lub gdy czajnik został podniesiony z podstawy, a także blokuje przypadkowe włączenie czajnika przy pustym dzbanku. Przewód czajnika można owinąć wokół podstawy, dzięki czemu przechowywanie czajnika jest łatwiejsze. Sama stopa jest natomiast bezprzewodowa, a dodatkowo antypoślizgowa. Ponadto jest ona w pełni obrotowa (obrót o 360 stopni), przez co ułatwia podnoszenie i odstawianie urządzenia także osobom leworęcznym.

Czajniki HD9322 dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: burgundowej i oliwkowej. Dodatkowo urządzenia są nie tylko stylowe, ale też wykonane z trwałego metalu tak, by służyły przez długie lata.

  • Rekomendowana cena czajników HD9322/30 i HD9322/31 wynosi 209 PLN.

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe