agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
„Czarny koń” wśród okapów teleskopowych – WK - 7 Light Eco RK od AKPO

„Czarny koń” wśród okapów teleskopowych – WK - 7 Light Eco RK od AKPO

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2021-03-09 09:25:27

Nienarzucający się design, ergonomia oraz duża wydajność to główne cechy okapu WK- 7 Light Eco RK. Poznaj lepiej tego „czarnego konia” wśród okapów teleskopowych od AKPO!

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Okap WK-7 Light Eco RK ze względu na swój kompaktowy charakter jest mało widoczny i doskonale wkomponuje się praktycznie w każde wnętrze. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących sobie optymalne zagospodarowanie przestrzeni – szczególnie w niewielkich metrażowo kuchniach.

Dzięki swojej wyjątkowemu charakterowi doskonale wpisze się  zarówno w pomieszczenie o stylu klasycznym czy też nowoczesnym. Cechami wyróżniającymi ten model jest jego kolor, zgodny z obecnymi tredami – czarny mat oraz odporna na zarysowania obudowa. Produkt ten został zaprojektowany w każdym calu. Kolor zainstalowanego filtra aluminiowego dopasowany jest do pozostałych elementów okapu, co zapewnia spójność wizualną produktu.

WK-7 Light Eco RK  może pracować zarówno w trybie wyciągu, jak i pochłaniacza. Model ten  charakteryzuje się imponującą maksymalną wydajnością 740 m3/h (wersja 50 cm) lub w przypadku szerokości 60 cm - 756 m3/h.

WK-7 Light Eco to cos więcej niż nienarzucający się design i doskonała wydajność. To także bardzo dobrze doświetlone przestrzeni roboczej w kuchni. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu energooszczędnego, dwupunktowego oświetlenie LED.

Niegdyś okapy teleskopowe wyposażone były wyłącznie w podstawowe funkcje. Obecnie cechuje je także doskonały design i zaawansowanie technologiczne, które pozwala utrzymywać w kuchni przyjazna atmosferę.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe