agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Czas na .... Panów!

Czas na .... Panów!

ZDROWIE I URODA / Trymery / 2018-08-01 14:19:55

Głównym powodem korzystania przez Panów z usług fryzjera jest przekonanie, że salony fryzjerskie posiadają dużo lepszy sprzęt do strzyżenia włosów, a za efekt pracy profesjonalisty wolą zapłacić więcej niż eksperymentować w domu. Ale czy naprawdę tylko wśród Pań króluje, jakże dobrze znane, finalne załamanie nerwowe, gdy schodząc z fotela, bezsłownie załamujemy ręce nad efektem końcowym? 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Głównym powodem korzystania przez Panów z usług fryzjera jest przekonanie, że salony fryzjerskie posiadają dużo lepszy sprzęt do strzyżenia włosów, a za efekt pracy profesjonalisty wolą zapłacić więcej niż eksperymentować w domu. Ale czy naprawdę tylko wśród Pań króluje, jakże dobrze znane, finalne załamanie nerwowe, gdy schodząc z fotela, bezsłownie załamujemy ręce nad efektem końcowym?  Kiedy to artystyczne zapędy fryzjera znajdują swoje odzwierciedlenie na naszej głowie. Warto wówczas zainwestować w sprzęty oraz kosmetyki do włosów, które okiełznają nasze fryzury, a efekt końcowy będzie zależał tylko od nas. Lekko podgolone boki, roztrzepana i dobrze przycięta grzywka, czy też popularny „zaczes” będą od dziś osiągalne w każdej chwili i w każdym momencie. To dla najbardziej wybrednych i dla najbardziej nieprzekonanych do domowych eksperymentów na głowie, marka Remington wypuściła na rynek serię maszynek Pro Power, dzięki którym, każdy będzie mógł osiągnąć na swojej głowie takie rezultaty, jakie mu odpowiadają. 

Remington wie jak ważne dla  Panów jest poczucie elegancji, dobrego stylu i odpowiedniej stylizacji. Dlatego nowa seria maszynek do włosów Pro Power w mgnieniu oka przytnie Twoje włosy na żądaną długość, odpowiedni styl i zapewni taki efekt o jaki Ci chodziło.

Nowa seria z nowoczesnym designem to aż cztery modele maszynek do włosów, a w każdej z nich zastosowano zaawansowaną geometrię ostrza, która maksymalizuje wydajność przycinania i umożliwia osiągnięcie profesjonalnych wyników bez wychodzenia z domu. Dzięki połączeniu silnika Pro Power o dwukrotnie większej wydajności* i ostrzy AccuAngle ustawionych pod kątem 42 stopni dla lepszego przycinania, możesz być pewien, że seria Pro Power nigdy Cię nie zawiedzie. Możliwość strzyżenia zarówno z przewodem jak i bez niego, zapewnia Ci 100% niezawodności.

Jeżeli patrząc w lustro chcesz zobaczyć Davida Beckhama, a pod względem talentu piłkarskiego, nieco Ci do niego daleko, to z  maszynką Pro Power Precision Steel,  masz przynajmniej pewność bardzo podobnego efektu na głowie, a w końcu co się liczy najpierw, jak nie się pierwsze wrażenie.

Jeżeli ważna dla ciebie jest dbałość o wygląd i elegancję to jesteśmy pewni, że pokochasz również ProPower Titanium, który pozwoli Ci uzyskać idealną długość przycinania włosów w mgnieniu oka. Ta innowacyjna strzyżarka posiada dodatkowo ostrza wzbogacone powłoką tytanową, a także złącze USB, dzięki czemu nie tylko z łatwością osiągniemy pożądany rezultat, ale możemy również naładować sprzęt, praktycznie w każdym miejscu, łatwo i wygodnie.

Trzecim bratem z serii jest maszynka Pro Titanium Plus, pozwalająca osiągnąć profesjonalne rezultaty w zaciszu własnego domu, a bezprzewodowe działanie aż do 75 minut pozwala na dokładną i precyzyjną stylizację, bez obaw o brak zasilania czy rozładowaną baterię.  Z czwartym modelem Pro Power Titanium Ultra zachowasz swój styl przez całą dobę. Wyposażony jest w zaawansowaną geometrię ostrza, zaprojektowaną w celu zmaksymalizowania wydajności cięcia w celu idealnego przycinania włosów, dzięki czemu uzyskasz stylizację prosto z salonu fryzjerskiego, a 90 minut bezprzewodowego działania zapewnia ponad godzinną możliwość swobodnej stylizacji.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe