agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Czyste powietrze dla alergików

Czyste powietrze dla alergików

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2016-05-10 10:34:00

Wiosna to sezon uaktywniania się alergii, co dla wielu dzieci i ich rodziców oznacza początek walki z jej objawami. Jak sobie z nimi radzić? Oczywiście jednym z najprostszych sposobów jest ograniczenie kontaktu z alergenem. W sezonie wiosennym może to oznaczać rezygnację ze spaceru, ponieważ na zakwitanie uczulających drzew i traw nie masz żadnego wpływu. A jak radzić sobie z tymi alergenami występującymi w mieszkaniu?

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Utrzymanie w mieszkaniu środowiska przyjaznego dla alergicznego dziecka jest niezwykle trudne i pracochłonne. Na szczęście z pomocą przychodzi technologia. Można uwolnić swoje dzieci od działania alergenów dzięki elektrycznemu oczyszczaczowi powietrza, który filtruje zanieczyszczenia takie, jak: dym, bakterie, wirusy i inne drobne cząstki. Można więc za jednym razem pozbyć się alergenów domowych i tych docierających z zewnątrz.

Oczyszczacze powietrza marki Philips korzystają z technologii VitaShield IPS, która skutecznie filtruje zanieczyszczenia powietrza (drobne cząsteczki, alergeny, bakterie i wirusy) o wielkości powyżej 0,02 mikrona. Ponadto oczyszczacz powietrza AC3256, posiada opatentowaną technologię AeraSense. Rozwiązanie to, stanowi to najlepszy w swojej klasie czujnik, który informuje w czasie rzeczywistym o poziomie cząsteczek PM2,5, zapewniając zdrowsze powietrze.

Rekomendowane ceny oczyszczaczy Philips wynoszą:

  • Oczyszczacz powietrza AC3256 - 2 019 PLN
  • Oczyszczacz powietrza AC4012 - 1 359 PLN
  • Oczyszczacz i nawilżacz Combi 2w1AC4080 - 1 699 PLN

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe