agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
D-Link prezentuje nową serię gigabitowych przełączników PoE Smart z obsługą wideo

D-Link prezentuje nową serię gigabitowych przełączników PoE Smart z obsługą wideo

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2023-11-17 13:16:48

Gigabitowe przełączniki Smart Surveillance z serii DSS-200G PoE to rozwiązanie dla firm każdej wielkości, które planują rozbudowę systemów monitoringu IP. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

D-Link rozbudował portfolio przełączników o gigabitowe modele inteligentnych przełączników dla monitoringu IP z serii DSS-200G. Przełączniki DSS-200G wyposażono w ulepszone funkcje nadzoru zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań systemów monitoringu firm każdej wielkości. To między innymi narzędzia do monitorowania, zarządzania i rozwiązywania problemów, dzięki czemu zarządzanie siecią jest łatwiejsze i szybsze niż kiedykolwiek.

Seria DSS-200G oferuje modele 10 i 28 portowe, wyposażone w kompleksowe funkcje nadzoru wraz z zoptymalizowaną obsługą ruchu, PoE, wygodną i intuicyjną konfigurację, oraz uproszczone wdrożenie. Intuicyjny interfejs WEB GUI i funkcje zarządzania siecią ułatwiają wdrożenie w sieciach biznesowych bez konieczności skomplikowanej konfiguracji. Opcjonalny tryb monitoringu wizyjnego automatycznie wykrywa kamery IP oraz rejestratory NVR D-Link i innych firm. To zapewnia dostęp w czasie rzeczywistym do informacji takich jak zużycie energii PoE, budżet mocy, wykorzystanie pasma i status urządzenia. Funkcja Auto Surveillance VLAN oddziela ruch urządzeń monitorujących od reszty sieci, zapewniając bezpieczeństwo danych i nadając priorytet ruchowi monitoringu.

W urządzenia serii DSS-200G wbudowano przełącznik DIP, umożliwiający szybkie włączanie i wyłączanie funkcji takich jak QoS, zwiększania zasięgu połączenia PoE do 250m, izolowania portów oraz protokołu PD-Alive oraz Spanning Tree bez konieczności dostępu do konfiguracji sieciowej. Nowe przełączniki to rozwiązanie głównie dla firm, które planują rozbudowę swoich sieci, instalację kamer IP w odległości do 250 metrów i szukają oszczędności przy wdrażaniu urządzeń takich, jak bezprzewodowe punkty dostępowe, kamery sieciowe lub telefony IP.

Dzięki wysokim budżetom mocy PoE i obsłudze PoE++ do 90W, przełączniki z serii DSS-200G mogą zasilać urządzenia peryferyjne, takie jak systemy wideokonferencyjne i monitory. Dzięki temu nowe przełączniki to idealne rozwiązanie dla firm, które planują wdrożyć sieć przygotowaną na wyzwania w przyszłości. Urządzenia serii DSS-200G wyposażono w ochronę przeciwprzepięciową 6kV, chroniącą przed nagłymi przepięciami elektrycznymi spowodowanymi wyładowaniami atmosferycznymi lub niestabilnym przepływem prądu.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe