agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
D-Link wprowadza technologię Wi-Fi 6 do systemów Covr Wi-Fi Mesh Whole Home

D-Link wprowadza technologię Wi-Fi 6 do systemów Covr Wi-Fi Mesh Whole Home

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2021-05-27 09:37:04

Następna generacja sieci Wi-Fi zapewniająca nowoczesnym domom pełne pokrycie sygnałem, większą szybkość i pojemność. D-Link, wprowadził na rynek nowy system Wi-Fi 6 Mesh Whole Home AX1800 - COVR-X1862 (zestaw 2 urządzeń) oraz COVR-X1863 (zestaw 3 urządzeń). Nowy system Covr, który zaprojektowano z myślą o płynnych połączeniach w tle w domach z wieloma urządzeniami, idealnie wspiera bezproblemową aktywność online ze strumieniowaniem w jakości 4K, grami VR oraz rozmowami wideo.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

System Wi-Fi 6 Mesh Whole Home AX1800 z najnowszą technologią Wi-Fi 6 oferuje łączną przepustowość połączeń w dwóch zakresach do 1,8 Gbit/s, które są zabezpieczone najnowszą technologią szyfrowania WPA3. Zestawy dwu- i trzyczęściowe zapewniają pokrycie sygnałem sieci odpowiednio na obszarach do 420 m2 i 600 m2. Jeśli konieczne jest zwiększenie pokrycia, łatwo można rozbudować sieć przez dodanie kolejnych punktów Covr.

Urządzenia Covr są przygotowane na rosnące zapotrzebowanie na połączenia w nowoczesnych domach – wyposażono je w technologię MU-MIMO, OFDMA oraz BSS Colouring zwiększające pojemność i wydajność sieci. Dzięki Covr wiele urządzeń jednocześnie może korzystać z szerokopasmowego sygnału, a dane są efektywniej dystrybuowane. Co więcej, systemy korzystają z zaawansowanej technologii Smart Roaming, która nieustannie skanuje siłę sygnału sieci bezprzewodowej w całej sieci i automatycznie przełącza urządzenia mobilne na punkty Covr z najsilniejszym sygnałem.

Systemy Wi-Fi 6 Mesh Whole Home AX1800 wspierają obsługę głosem przez Alexę i Asystenta Google, dzięki czemu użytkownicy mogą wygodnie zarządzać domowym Wi-Fi. Dodatkowo kontrola rodzicielska oparta na profilach pozwala przypisać urządzenia do profili członków rodziny, co umożliwia osobno dla urządzeń blokować strony, zarządzać harmonogramami dostępu do Wi-Fi lub wyłączać je.

Łatwa konfiguracja oraz instalacja odbywa się błyskawicznie przez bezpłatną aplikację D-Link Wi-Fi, dostępną na systemy Android oraz iOS. Tam, gdzie preferowany jest dostęp przewodowy, można skorzystać z wbudowanych gigabitowych portów Ethernet i podłączyć pamięci masowe NAS, telewizory Smart lub konsole do gier.

Główne cechy systemu Wi-Fi 6 Mesh Whole Home AX1800

  • Wi-Fi 6 – nowa generacja WiFi
  • Sieć Mesh z funkcją Smart Roaming
  • OFDMA i MU-MIMO
  • Smart Steering
  • Łatwa konfiguracja
  • Kontrola rodzicielska na bazie profili
  • Możliwość rozbudowy sieci

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe