agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
D-Link zdobywcą dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards

D-Link zdobywcą dwóch prestiżowych nagród iF Design Awards

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Urządzenia sieciowe / 2021-05-18 12:59:58

D-Link, globalny lider w zabezpieczaniu domu i technologii inteligentnego monitoringu, otrzymał w 2021 roku nagrody iF Design Awards przyznane dwóm kamerom bezpieczeństwa – zewnętrznej obrotowej kamerze 2K QHD Wi-Fi (DCS-8635LH) oraz zewnętrznej kamerze Wi‑Fi Full HD (DCS-8302LH).

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Zewnętrzna kamera Full HD Outdoor Wi-Fi ma wbudowaną zaawansowaną funkcję wykrywania osób na bazie algorytmów sztucznej inteligencji, pozwalającą precyzyjnie wykryć człowieka w ruchu w czasie rzeczywistym, co minimalizuje fałszywe alarmy. DCS-8302LH oferuje nielimitowany monitoring w jakości Full HD 1080p oraz nocny podgląd w podczerwieni na odległość do pięciu metrów, nawet w zupełnych ciemnościach.

Wbudowany mikrofon oraz głośnik zapewniają dwustronną komunikację głosową oraz funkcjonalność syreny, co odstrasza intruzów i alarmuje w przypadku wykrycia ruchu. Wbudowana obsługa połączeń Wi-Fi oraz odporna na działanie warunków atmosferycznych obudowa umożliwia instalację w dowolnie wybranym miejscu w domu, ogrodzie lub biurze.

Zewnętrzna obrotowa kamera 2K QHD Wi-Fi (DCS-8635LH), która będzie dostępna jeszcze w tym roku, zapewnia szczegółowy nadzór wizyjny w celu monitorowania oraz ochrony domów lub małych biur. Kamera z odporną na działanie warunków atmosferycznych obudową klasy IP65 zapewnia rozdzielczość 2K QHD oraz podgląd w 360-stopniach dzięki zaawansowanej funkcji obrotu. Zaawansowane funkcje, takie jak wykrywanie ruchu, rozpoznawanie twarzy, automatyczne wykrywanie ruchu, wykrywanie zbitej szybki w kamerze oraz syrena pomagają chronić domy i odstraszać intruzów.

iF Design Awards są przyznawane przez najstarszą na świecie niezależną organizację projektową - iF International Forum Design GmbH z siedzibą w Hannoverze. W tym roku jury składające się 98 członków oceniło prawie 10,000 zgłoszeń z 52 krajów.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe