agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Dbałość o szczegóły to siła napędowa ASKO

Dbałość o szczegóły to siła napędowa ASKO

DUŻE AGD / Zmywarki / 2024-03-27 10:20:21

Precyzja z jaką ASKO tworzy swoje urządzenia – od starannego doboru materiałów po unikalny styl, wydajność i zrównoważony rozwój – to temat przewodni tegorocznych targów EuroCucina w Mediolanie, gdzie ASKO zaprezentuje gamę innowacyjnych urządzeń kuchennych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

EuroCucina 2024 – przegląd inspiracji od ASKO

Trwała zmywarka to zrównoważony wybór

ASKO DW60 to najbardziej niezawodna i odpowiedzialna zmywarka na świecie - stanowiąca punkt odniesienia, jeśli chodzi o higienę i zrównoważony rozwój. Zaprojektowana i rygorystycznie testowana przez odpowiednik 20 lat regularnego użytkowania, zmywarka DW60 zapewnia doskonałe rezultaty zmywania i suszenia rok po roku.  Najwyższe standardy higieny są spełnione dzięki innowacyjnemu trybowi ASKO UV Cleanse mode™, natomiast zużycie energii zostało zmniejszone dzięki wysoce wydajnemu bezszczotkowemu silnikowi BLDC oraz nowemu systemowi filtrów, który umożliwia lepszy przepływ wody. Wnętrze wykonano w całości z najtrwalszego materiału na rynku, czyli stali nierdzewnej,  a ponadprzeciętna wysokość załadunku (58 cm) czyni ASKO DW60 najpojemniejszą zmywarką na rynku. Ponadto, urządzeniem można sterować zdalne za pomocą aplikacji ConnectLife.

Nowy sposób gotowania z precyzyjną kontrolą temperatury

System ASKO Celsius°Cooking™ sprawia, że domowi szefowie kuchni mogą wreszcie poczuć się pewniej. Nowe potrawy udadzą się za pierwszym razem, tekstury i smaki będą idealne, a każda przygotowana potrawa zachowa właściwości odżywcze. System ASKO Celsius°Cooking™ obejmuje płyty indukcyjne ASKO Premium i płytę ASKO Elevate Hood-in-Hob ze zintegrowanym okapem. W skład systemu wchodzą również sonda Celsius°Cooking™, inteligentny garnek Celsius°Cooking™ Chef's Pot i patelnia Celsius°Cooking™ Frying Pan.

Płyta, patelnia, garnek i sonda komunikują się ze sobą za pomocą Bluetooth, aby zawsze zapewnić odpowiednią temperaturę. Specjalna strona internetowa Celsius°Cooking™, to natomiast źródło inspirujących przepisów krok po kroku, stworzonych specjalnie z myślą o gotowaniu w precyzyjnej temperaturze.

Płyty indukcyjne Premium stworzono w oparciu o najnowszą, wysokowydajną technologię indukcyjną i intuicyjny interfejs, który daje użytkownikowi bezpośrednią kontrolę. Posiadają one również kilka inteligentnych funkcji, takich jak funkcja Auto Bridge™ i automatyczne wykrywanie garnka, a także intuicyjne dotykowe pokrętła Easy Dial 2.0 do ustawiania poziomu mocy płyty lub dokładnej temperatury naczyń ASKO Celsius°Cooking™.

Czyste powietrze, czysta kuchnia, cichy dom

Okap kuchenny ASKO Elevate łączy innowacyjną technologię gotowania i przyjazny dla użytkownika design. Dzięki doskonałej, niemal bezgłośnej wydajności, automatycznej wieży wyciągowej, zaawansowanej płycie indukcyjnej i inteligentnemu systemowi Celsius°Cooking™, ASKO Elevate jest kompletnym rozwiązaniem do gotowania z okapem. To, co naprawdę wyróżnia Elevate na tle innych, to przyjazny dla użytkownika design: automatyczna wieża wyciągowa, która zamiast zajmować cenną przestrzeń kuchenną, zajmuje miejsce na środku powierzchni indukcyjnej - bliżej kulinarnych działań.

Osobisty sommelier

Chłodziarka na wino ASKO Wine Climate Cabinet to innowacyjny sposób dbania o kolekcje win. Niczym w pełni wyposażona piwniczka na wino, którą można umieścić w dowolnym miejscu. Wyróżniają ją idealne warunki oświetleniowe, ochrona przed promieniowaniem UV oraz możliwość monitorowania wilgotności. Jako w pełni połączone urządzenie, zawiera również kamerę, mobilną aplikację Connect Life i połączenie z bazą danych Vivino. Wszystko to ułatwia opiekę i zarządzanie kolekcją win, zapewniając jednocześnie szybki i łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych i dokładnych informacji inwentaryzacyjnych.

Chłodziarki na wino ASKO są dostępne w czterech wariantach:

  • Wine Climate Cabinet – może pomieścić do 190 butelek i zawiera trzy indywidualnie kontrolowane strefy temperaturowe dla różnych rodzajów wina.
  • Wine Aging Cabinet – uzupełnienie Wine Climate Cabinet lub samodzielny element. Można w niej przechowywać do 261 butelek wina w idealnych warunkach do długotrwałego przechowywania.
  • Kompaktowe modele podblatowe ASKO – zaprojektowane z jedną lub dwiema strefami. Bez trudu integrują się z każdą przestrzenią i są wyposażone w bezuchwytowe drzwi z funkcją "push to open", która jest łatwa w użyciu i zapewnia eleganckie, jednolite wykończenie.

Chłodziarki na straży świeżości

Wolnostojące urządzenia chłodnicze ASKO zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dłuższym przechowywaniu żywności i ograniczeniu jej marnowania. Są ciche, wydajne i łatwe w obsłudze, a także wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji umożliwiających przechowywanie i zachowanie świeżości.

Automatyczna kontrola wilgotności utrzymuje wilgotność w szufladach na optymalnym poziomie, podczas gdy system Cool Flow+ umożliwia przechowywanie żywności na dowolnej półce i zapewnia szybkie przywrócenie temperatury po otwarciu i zamknięciu drzwi lodówki. Inteligentne czujniki dokładnie monitorują sposób użytkowania lodówki i dostosowują efekt chłodzenia dzięki adaptacyjnej kontroli temperatury. Lodówka automatycznie obniża temperaturę przed okresami częstego użytkowania. Pomaga to uniknąć niepotrzebnego nagrzewania się żywności i utrzymuje jej świeżość do 20% dłużej. Funkcja ASKO Multi Zone umożliwia dostosowanie temperatury w każdej szufladzie do zawartości lodówki. ASKO Convert Zone zapewnia elastyczność, przekształcając komorę zamrażarki w chłodziarkę - szybko i wygodnie. Lodówki ASKO są dostępne na rynku polskim w nowoczesnym kolorze czarnej stali. Aby odpowiedzieć na potrzeby klientów, ASKO oferuje również urządzenia chłodnicze do zabudowy.

Linie wzornicze ASKO – Elements oraz Craft

Wszystkie urządzenia ASKO wyróżnia wysoka jakość wykonania oraz ponadczasowe, nowoczesne wzornictwo. Piekarniki marki dostępne są w dwóch liniach wzorniczych – Elements oraz Craft, które są eleganckim dopełnieniem każdej kuchni. Urządzenia z każdej z linii wzorniczych występują w różnych wersjach kolorystycznych.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe