agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Definitive Technology prezentuje niskoprofilowy, wysokowydajny soundbar z funkcją streamingu muzyki Chromecast

Definitive Technology prezentuje niskoprofilowy, wysokowydajny soundbar z funkcją streamingu muzyki Chromecast

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2019-09-04 10:55:28

Definitive Technology ider rynku północnoamerykańskiego w dziedzinie wysokiej klasy rozwiązań głośnikowych, zaprezentował dziś nowy soundbar,Studio Slim z obsługą Chromecast.Zaprojektowany z myślą o entuzjastach kina domowego, soundbar oferuje ultraprecyzyjny, ekspansywny dźwięk potęgowany przez dołączony subwoofer, zapewniający mocny i dokładny bas, który ożywi zarówno filmowe scenyakcji i muzyczne ścieżki dźwiękowe. 3.1 kanałowy Studio Slim dostarcza wyjątkowo precyzyjny dźwięk płynący zniskoprofilowej konstrukcji ułatwiające jego umiejscowienie.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

 

Produkt wykorzystuje technologie wirtualnego dźwięku przestrzennego zapewniające doskonały realizm oraz obsługuje standardy 4K i HDR umożliwiające uzyskanie obrazu w krystalicznie czystej jakości. Dzięki bezprzewodowej łącznościi pięknemu wzornictwu, które płynnie w tapiasię w wystrój każdego wnętrza, Studio Slim to soundbar dla wymagających użytkowników.

Definitive Technology Studio Slim obsługuje technologię Chromecast, co zapewnia większą łatwość użytkowania bez utraty jakości treści. Dzięki funkcjonalności Chromecast użytkownicy mogą kontrolować muzykę,filmy, wiadomości lub podcasty z ulubionych aplikacji, wyszukiwać odpowiedzi na nurtujące ich pytania za pomocą wyszukiwarki Google, planować spotkania, ustawiać timer, nawiązywać połączenia telefoniczne i kontrolować kompatybilne inteligentne urządzenia domowe. Podłącz soundbar do innych głośników obsługujących Chromecastw aplikacji Google Home, aby stworzyć system audio w całym domu-i używaj poleceń głosowych do sterowania muzyką za pomocą głośnika Google Home, urządzenia mobilnego oraz sieci domowej.

Dzięki obsłudze HDMI ARC soundbar Studio Slimmoże być podłączany do telewizorów za pomocą pojedynczegokabla HDMI, co zmniejsza bałagan i skraca czas instalacji. HDMI ARC sprawia, że korzystanie z soundbaru jestdziecinnie proste, ponieważ użytkownicy mogą wykorzystać pilota telewizora do sterowaniapodstawowymifunkcjami urządzenia, takimi jak zwiększanie i zmniejszanie głośności.

Soundbar Studio Slim–kluczowe cechy

  • 3.1 kanałowy system soundbaru kina domowego—Studio Slim posiada dedykowane kanały:lewy,środkowy i prawy. Są one obsługiwane przez siedem pojedynczych przetworników i siedem potężnychwzmacniaczy DSP, zapewniając wypełniający pokój trzykanałowy dźwięk z precyzyjnym obrazowaniem,szeroką sceną dźwiękową i reprodukcją dźwięku przestrzennego w doskonałej jakości. Regulowany kanałśrodkowy pozwala użytkownikom na indywidualne dostosowanie brzmienia do wszystkich potrzebsłuchania.
  • Smukły, elegancki design—Studio Slim wyposażono w panel górny z ciemnego, szczotkowanegoaluminium, aby uzyskać elegancki, minimalistyczny wygląd. Dzięki wyjątkowo niskiemu profilowi orazwysokiej na jeden i trzy czwarte cala akustycznie obojętnej obudowie, Studio Slim idealnie komponuje się zwystrojem każdego wnętrza i nie blokuje dolnej krawędzi telewizora.
  • HDMI ARC—Pozwala użytkownikom usłyszeć i poczuć precyzyjny dźwięk-oraz cieszyć się płynną kontrolą-wszystko za pomocą pojedynczego kabla HDMI. HDMI ARC wysyła dźwięk z wbudowanych aplikacji SmartTV i źródeł podłączonych do telewizora bezpośrednio dosoundbaru Studio Slim.
  • Doskonały dźwięk—Studio Slim wykorzystuje trzy jednocalowe głośniki wysokotonowe z aluminiowąkopułką i cztery trzy calowe owalne przetworniki. Towarzyszący ośmiocalowy subwoofer zapewniauderzający bas.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe