agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Definitive Technology, subwoofery Descent DN12 i DN8

Definitive Technology, subwoofery Descent DN12 i DN8

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2021-07-13 12:38:47

 

Definitive Technology®,  zaprezentował  nowesubwoofery z serii Descend. Nowa linia składa się z dwóch modeli o wysokiej wydajności, które są wstanie dostarczyć bardziej wyrazisty, dynamiczny i obszerny bas niż konkurencyjne konstrukcje opodobnej wielkości. Seria Descend została zaprojektowana z wykorzystaniem najlepszych w branżytechnologii, sprawiając, że wrażenia muzyczne i filmowe nabierają nowego wymiaru i głębi.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Seria Descend wykorzystuje nową technologię Definitive Technology zwaną architekturą3XR™, która zawiera symetryczny układ dwóch radiatorów, potrajając powierzchnię wytwarzającą bas,w odniesieniu do tradycyjnego subwoofera zportembass-reflex. Architektura 3XR generuje głębszybas i wyższe poziomy wyjściowe z mniejszej obudowy dzięki unikalnej konstrukcji dwóch radiatorów,które są tego samego rozmiaru coprzetwornikniskotonowy. Ponieważ ta opatentowana konstrukcjanie opiera się na konwencjonalnych portach basowych, subwoofery z serii Descend są wolne odzjawiska dudnienia oraz zniekształceń, powszechnie występujących w modelach z portami. Każdymodel posiada również potężny wzmacniacz, aby zapewnić bezkompromisową reprodukcję niskichczęstotliwości w porównaniu z innymi subwooferami o podobnej wielkości.

Oba modele można łatwo zintegrować z dowolnym systemem i są dostępne w piękniewykonanych, nierezonujących obudowach wykończonych w kolorze Midnight Black(DN8 i DN12)lubGlacier White(DN8)

Definitive Technology Descend DN12

Definitive Technology Descend DN12 tobardzowydajny,12-calowy subwoofer dedykowanydo referencyjnych systemów muzycznych i zastosowań kina domowego. Jest zasilany przez specjalniezbudowany wzmacniacz Definitive Technology o mocy 1500 W klasy H, który bez wysiłku radzi sobiezarówno z chwilowymipikami, jak i bardzo niskimi tonami do 25 Hz. Architektura 3XR łączącanie standardowe przetworniki z układem dwóch radiatorów tej samej wielkości zapewnia płynną iprecyzyjną reprodukcję najgłębszego, ciężkiego basu.

Kolejną opatentowaną innowacją zaimplementowaną w DN12 jest technologia IntelligentPhase Control™, która zapewnia pełną,360-stopniową regulację fazy. Aby wyrównać fazę, większość subwooferów oferuje przełączanie polaryzacji między 0 a 180 stopnia mialbo filtr szerokoprzepustowy,który może powodować rozmywanie dźwięku. Z drugiej strony, technologia Intelligent Phase Control umożliwia słuchaczom bardziej precyzyjne dostrojenie fazy subwoofera,łącząc najlepsze elementy przełącznika polaryzacji, ale bardziej szczegółowego, wraz z filtrem wszechprzepustowym, automatycznie dopasowując fazę do filtra dolnoprzepustowego, aby najdokładniej dostroić cały system do akustyki pomieszczenia oraz własnych preferencji.

Obsługa DN12 jest łatwa i intuicyjna. Subwoofer został wyposażony we wbudowany z przodu wyświetlacz LED elegancki pilot, umożliwiający użytkownikom regulację poziomu głośności, fazy ikorektora z wizualnym potwierdzeniem widocznym z pozycji odsłuchowej. Co więcej, model ten jestwyposażony w wyzwalacz 12V i gniazdo IR do integracji z popularnymi systemami sterowania w celu zapewnienia pełnej funkcjonalności i możliwości zmiany ustawień z dowolnego miejsca wpomieszczeniu.

Definitive Technology Descend DN8

Definitive Technology Descend DN8 to 8-calowy subwoofer, który oferuje wysoką wydajnośći szczegółowośćprzy odsłuchu stereo oraz filmowych ścieżek dźwiękowych. Zasilany 500 watowym wzmacniaczem klasy D połączonym z niestandardowymi przetwornikami i taką samą konstrukcją zdwoma radiatorami 3XR, jak w 12-calowym modelu, DN8 zapewnia słuchaczom potężny bas, którymogą poczućcałym ciałem, zachowując jednocześnie szczegółowość i muzykalność, jakiej oczekują entuzjaści muzyki.

DN8 posiada wbudowane elementy sterujące do regulacji poziomu wyjściowego, filtra dolnoprzepustowego i fazy (0/180°) aby zapewnić, że subwoofer jest dostrojony do innych komponentów systemu i akustyki pomieszczenia. DN8 dostarcza zdumiewający bas z małej, nieco ponad 30 cm kwadratowej obudowy, która dyskretnie wkomponowuje się w wystrój każdego wnętrza.

Subwoofery Definitive Technology serii Descend będą dostępne w sprzedaży na stronie DefinitiveTechnology.com i u autoryzowanych dealerów Definitive Technology od sierpnia 2021.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe