agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Dekoracyjny okap wyspowy KR Glass Design W

Dekoracyjny okap wyspowy KR Glass Design W

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-05-23 10:03:00

Okap wyspowy, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie? Nowy model marki Ciarko Design zachwyca prostotą, elegancją i formą. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i najwyższej jakości materiałów, urządzenie doskonale łączy parametry techniczne z nowoczesnym designem, inspirowanym światowymi trendami.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Dekoracyjny okap wyspowy KR Glass Design W marki Ciarko Design powstał z myślą o użytkownikach ceniących zarówno prostą, surową formę, jak i elegancję oraz luksus. Okap wykonany został z wysokiej jakości czarnego szkła ozdobionego białą podświetlaną aplikacją, która podkreśla wytworny charakter urządzenia. Szklane akcenty, ze względu na walory estetyczne oraz łatwość w utrzymaniu w czystości, to coraz bardziej pożądane przez projektantów i użytkowników elementy wystroju wnętrz.

[[[zdjecie,15021,duze]]] Okap wyspowy KR Glass Design W dedykowany jest nowoczesnym pomieszczeniom, w których ważną rolę odgrywa zarówno funkcja użytkowa, jak i indywidualny styl wnętrza. Estetykę i nowoczesny charakter urządzenia, w kształcie mocno zarysowanego prostopadłościanu, podkreśla oświetlenie LED, stanowiące dodatkowe źródło światła w kuchni.

  • INTELIGENTNA TECHNOLOGIA

Najnowsze rozwiązania technologiczne zastosowane w modelu KR Glass Design W pozwalają na maksymalne zwiększenie komfortu pracy użytkowników. Intuicyjne sterowanie sensor touch oraz timer - to niezwykle praktyczne funkcje tego modelu. Urządzenie jest bardzo wydajne - w ciągu godziny oczyszcza 660 m³ powietrza, pracując przy tym z głośnością na poziomie 54 dBA. Okap może pracować w dwóch trybach: jak wyciąg lub pochłaniacz. 4-stopniowy zakres prędkości pozwala na dostosowanie go do warunków aktualnie panujących w kuchni.
Okap dostępny w 2 wymiarach: 40x40 cm i 30x90 cm, w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i białej.

  • Cena: około 5 990 zł (wersja czarna, 40x40 cm).

źródło: ciarko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe