agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Denon przedstawia nowy HEOS HomeCinema HS2

Denon przedstawia nowy HEOS HomeCinema HS2

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2018-04-20 11:43:00

Denon®, wiodący producent wysokiej jakości domowych i osobistych produktów audio, zaprezentował dzisiaj nowy, bezprzewodowy soundbar HEOS HomeCinema HS2 oraz subwoofer - najnowszy dodatek do bezprzewodowej rodziny produktów HEOS. Nowy HEOS HomeCinema HS2 opiera się na sukcesie swojego pierwowzoru, teraz z dodanymi funkcjami 4K UHD, dźwiękiem wysokiej rozdzielczości, nowatorskim wzornictwem oraz funkcjonalnością AirPlay / Bluetooth. Co więcej, możliwe jest odtwarzanie muzyki za pomocą sterowania głosowego Amazon Alexa. Użytkownicy mogą po prostu przejść do aplikacji Amazon Alexa, włączyć funkcję HEOS Home Entertainment i przekazywać swoje polecenia głosowe za pośrednictwem dowolnego urządzenia Amazon Echo. Funkcja Amazon Alexa będzie dostępna w Wielkiej Brytanii od początku lata 2018 dzięki aktualizacji oprogramowania systemowego.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zaprojektowany od podstaw z myślą o dostarczaniu realistycznego brzmienia, HEOS HomeCinema HS2 wyposażony został w układy z zaawansowanym przetwarzaniem DSP, a także bezprzewodowy subwoofer. Soundbar wyposażony został w podwójne, precyzyjne 2-calowe oraz 5-calowe przetworniki, które odtwarzają dźwięk z wyższego basu i środka pasma, dostarczając wyrafinowany dźwięk, szczególnie w zakresie wokalu. Na koniec, para przetworników wysokotonowych o średnicy 20 mm obsługuje górny zakres częstotliwości.

Asystent instalacji oparty o aplikację ułatwia konfigurację, a system HEOS HomeCinema HS2 można łatwo i wszechstronnie ustawić w dowolnym pomieszczeniu. Wspaniała, szczegółowa muzyka w wysokiej rozdzielczości może być odtwarzana z wielu formatów plików, w tym FLAC, ALAC, AIFF oraz DSD. Zastosowanie funkcjonalności AirPlay i Bluetooth sprawia, że odtwarzanie ulubionych utworów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Dzięki nieustającemu dążeniu do rozwoju jakości wykonania urządzeń gamy HEOS, najnowsza wersja ma ulepszoną konstrukcję ze smuklejszą obudową, wysokiej jakości metalowymi nóżkami i wbudowanym zasilaczem, a wszystko to dla zapewnienia doskonałej, wyrafinowanej estetyki, która idealnie dopasuje się do Twojego telewizora.

Urządzenie wyposażone zostało w wejście i wyjście HDMI (z kanałem zwrotnym audio ARC TV), a także dekodery Dolby Digital, Dolby Digital Plus i DTS. Dalsze udoskonalenia oznaczają, że HS2 umożliwia obsługę wideo 4K UHD, a dzięki bezpłatnej aplikacji HEOS App służącej do sterowania oraz funkcji zdalnego uczenia się sygnału pilota telewizora, konfiguracja i obsługa są niezwykle proste i intuicyjne.

Najważniejsze funkcje HEOS HomeCinema HS2

•              Wzmacnia dźwięk TV oraz działa jako wydajny głośnik HEOS do odtwarzania muzyki

•              Bezprzewodowy subwoofer zawarty jest w zestawie

•              Obsługa Dolby Digital, Dolby Digital Plus oraz DTS

•              Wejście / wyjście HDMI, HDMI ARC

•              Obsługa 4K UHD Video

•              Obsługa formatów wysokiej rozdzielczości, w tym FLAC, ALAC, AIFF oraz DSD

•              Nowa, smuklejsza konstrukcja z wysokiej jakości metalowymi stopkami

•              Wejścia optyczne, koaksjalne oraz AUX

•              Wejście USB dla urządzeń pamięci masowej

•              Tryby DSP dla muzyki oraz filmów

•              Wzmacniacz dialogów i tryb nocny

•              Dźwięk z telewizora można dystrybuować w całym ekosystemie HEOS

•              Możliwość ustawienia na półce lub montażu naściennego

•              Wbudowane otwory do montażu na ścianie, załączony szablon do montażu na ścianie

•              Kabel HDMI oraz kabel optyczny do podłączenia telewizora zawarte są w zestawie

•              Asystent instalacji za pośrednictwem aplikacji, w tym zdalne uczenie IR TV

Łatwe podłączenie do istniejącej sieci Wi-Fi zapewnia dźwięk doskonałej jakości Denon w dowolnym - lub we wszystkich pokojach za pomocą bezpłatnej aplikacji HEOS (dostępnej zarówno dla systemów iOS, Android ™, jak i Kindle Fire). HEOS dostarcza ulubioną muzykę z najpopularniejszych na świecie internetowych serwisów muzycznych, w tym ze źródeł w chmurze, „starszych” źródeł oraz każdego inteligentnego urządzenia, do pokoju, w którym użytkownicy chcą jej słuchać.

Oprócz HEOS HomeCinema HS2, linia produktów HEOS obejmuje cztery bezprzewodowe, wielostrefowe odtwarzacze muzyczne: HEOS 1HS2 i HEOS 1 Go Pack HS2, HEOS 3 HS2, HEOS 5 HS2 i HEOS 7 HS2. Jako dodatek do telewizora dostępny jest HEOS Bar oraz subwoofer HEOS. W skład serii wchodzi także HEOS Link, HEOS Amp oraz HEOS AVR.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe