agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Denon przedstawia soundbar z dźwiękiem 3.1.2 Dolby Atmos oraz bezprzewodowym subwooferem

Denon przedstawia soundbar z dźwiękiem 3.1.2 Dolby Atmos oraz bezprzewodowym subwooferem

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2022-01-20 10:29:30

Denon®, wiodący  producent najwyższej jakości produktów rozrywki domowej i osobistego audio, prezentuje nowy system składający się z soundbaru DHT-S517 oraz bezprzewodowego subwoofera, które zapewniają kinowy dźwięk przestrzenny Dolby Atmos 3D. System DHT-S517 został starannie zaprojektowany i precyzyjnie dostrojony przez Denon Sound Masters, aby zapewnić poruszający duszę bas, krystalicznie czyste dialogi i otaczający dźwięk przestrzenny 3.1.2 płynący z eleganckiego, dyskretnego urządzenia.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Stworzony przez lidera rynku amplitunerów AV, soundbar Denon DHT-S517 z Dolby Atmos zamienia każdy telewizor w domowe centrum rozrywki. Denon DHT-S517 wykorzystuje potężny układ siedmiu przetworników, składający się z głośników wysokotonowych lewego/prawego kanału i głośników średniotonowych, dedykowanego kanału centralnego oraz dwóch głośników skierowanych w górę. Współpracując z bezprzewodowym subwooferem, ta konfiguracja zapewnia niezrównaną klarowność, dynamikę i wymiarowość dźwięku znane z sali kinowej. Entuzjaści rozrywki docenią ekscytujące, realistyczne doświadczenie Dolby Atmos, które obejmuje obszerną scenę dźwiękową, mocny bas i zaskakująco czyste dialogi, idealnie pasujące do współczesnej muzyki, filmów i gier.

„Gdy producenci telewizorów zaczęli tworzyć coraz cieńsze ekrany o wysokiej rozdzielczości i doskonałej jakości obrazu, miejsce na głośniki uległo znacznemu zmniejszeniu, co skutkowało niższą jakością dźwięku” - powiedział Trip Randall, prezes Denon. „Dzięki naszemu najnowszemu soundbarowi DHT-S517 natychmiast poprawisz brzmienie swojego kina domowego uzyskując dźwięk 3D i przekonasz się, że Twoje wrażenia płynące z rozrywki zdecydowanie zmienią się na lepsze. Potrzeba sprawdzonej marki, takiej jak Denon, aby zapewnić tak spektakularny oraz immersyjny dźwięk, a wszystko to dzięki łatwemu w obsłudze urządzeniu, które jest kompatybilne z każdym telewizorem.”

Łatwość użytkowania oraz uniwersalna kompatybilność

Denon DHT-S517 bezproblemowo współpracuje z każdym telewizorem. Za pomocą dołączonego kabla HDMI dźwięk z dowolnego telewizora Smart TV lub innego kompatybilnego źródła jest przesyłany do soundbaru za pośrednictwem funkcji HDMI Enhanced Audio Return Channel (eARC). Użytkownicy mogą cieszyć się bezproblemową kontrolą głośności soundbaru za pomocą pilota do telewizora. Telewizory które nie oferują HDMI ARC można podłączyć przez cyfrowe wejście optyczne. Istnieje również dodatkowe wejście HDMI 4K UHD do bezpośredniego podłączenia multimedialnych urządzeń źródłowych HDMI do soundbaru.

Bezprzewodowy streaming muzyki

System Denon DHT-S517 to najlepsze centrum domowej rozrywki, zapewniające bezprzewodowy dostęp do ulubionych treści za pośrednictwem połączenia Bluetooth z dowolnym inteligentnym urządzeniem. Uzyskaj dostęp do milionów utworów, podcastów i innych programów z wyrazistością i bogactwem szczegółów w połączeniu z legendarnym brzmieniem Denon.

Klarowność dialogów

Technologia Denon Dialogue Enhancer zaimplementowana w modelu DHT-S517 poprawia zrozumiałość dialogów w filmach, wiadomościach, sporcie i innych treściach. Ta funkcja pozwala użytkownikom cieszyć się wyrafinowaną klarownością dźwięku dzięki trzem dostępnym trybom i dedykowanej kontroli poziomu głośności dialogów, która jest niezależna od ogólnej głośności systemu.

Tryby dźwięku i doskonała wydajność Denon

Denon DHT-S517 oferuje cztery tryby dźwięku dostosowane do każdej okazji: tryb filmowy, tryb muzyczny, tryb Pure i tryb nocny. W trybie Pure całe przetwarzanie dźwięku przestrzennego i inne dostosowane parametry zostają wyłączone, zapewniając najczystsze wrażenia słuchowe, jakich entuzjaści mogą oczekiwać od marki Denon.

Cena i dostępność

Soundbar Denon DHT-S517 z bezprzewodowym subwooferem jest dostarczany w komplecie z kablami HDMI i optycznym, które zapewniają bezproblemową łączność. System DHT-S517 jest dostępny w sprzedaży w cenie detalicznej 1899 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe