agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa

Depilator Braun Silk-épil 7 SkinSpa

ZDROWIE I URODA / Depilatory / 2014-07-10 17:23:00

Braun wprowadza nowe serie depilatorów Silk-epil 5, 7 i Skin Spa w zestawie ze szczoteczkę oczyszczającą twarz Braun Silk-épil. W ten sposób łączy trzy wysoce skuteczne zabiegi pielęgnacyjne: depilację, eksfoliację ciała oraz oczyszczanie twarzy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa edycja depilatorów Braun Silk-épil 5, 7 i SkinSpa została zaprojektowana, aby pomóc kobietom uwolnić się od niepełnych zabiegów pielęgnacyjnych oraz nadać skórze naturalny blask i zdrowy wygląd. Dzięki Braun Silk-épil osiągniemy skórę gładką i promienną, taką jak piękna Jessica Alba, nowa globalna ambasadorka marki Braun i twarz kampanii Break Free.

[[[zdjecie,15213,duze]]] Tylko marka Braun oferuje trzy zabiegi pielęgnacyjne w wygodnym zestawie, aby osiągnąć rezultaty jak z profesjonalnego gabinetu w domowym zaciszu. Depilatory Braun Silk-épil usuwają nawet najkrótsze włoski, zapewniając gładką skórę aż do czterech tygodni. Obrotowa głowica depilatora wychyla się do 15 stopni w przód i tył,  a technologia Close Grip, czyli 40 par pęset, umożliwia usunięcie włosków wielkości ziarenka piasku o długości 0,5 mm. System masujący o wysokiej częstotliwości stymuluje skórę, aby depilacja była delikatna. Inteligentne podświetlenie Smartlight ujawnia nawet najdelikatniejsze włoski zwiększając dokładność usuwania. Depilatory Braun Silk-épil 7 i Braun Silk-épil 7 SkinSpa zapewniają skuteczną depilację na sucho i w wodzie, a depilatory Silk-épil 5 dodatkowo posiadają w zestawie rękawicę chłodzącą.

Depilator Silk-épil 7 SkinSpa wyposażony został w szczotkę do peelingu sonicznego ciała, która usuwa martwy naskórek i stymuluje jego dolne warstwy w celu regeneracji i przygotowania do nawilżenia. Gęsta szczoteczka peelingująca została wyposażona w aż 10 000 włókien i wykonuje ponad 3 000 mikro drgań na minutę. Zaawansowana technologia pozwala na 4 razy lepsze złuszczanie w porównaniu do złuszczania ręcznego, a regularne przeprowadzanie peelingu zapobiega wrastaniu włosków. Nakładka peelingująca odchyla się aż o 27 stopni w przód i tył, dzięki czemu lepiej dostosowuje się do kształtów ciała.

Ostatnim zabiegiem w kompleksowej pielęgnacji ciała z Braun Silk-épil jest głębokie oczyszczanie twarzy. Nowa edycja depilatorów Braun Silk-épil z serii 5, 7 i SkinSpa została wzbogacona o szczoteczkę oczyszczająca do twarzy. W ciągu zaledwie 1 minuty szczoteczka usuwa makijaż i zanieczyszczenia z policzków, strefy T i podbródka, aby skóra była bardziej promienna. Działa 6 razy skuteczniej w porównaniu do mycia twarzy z użyciem żelu - wykonuje aż 60 000 mikro ruchów na sekundę i idealnie przygotowuje cerę do nawilżania, poprawia krążenie i pozostawia ją czystą, promienną i odświeżoną. Nakładka do szczoteczki powinna być wymieniana regularnie, co 3 miesiące.

W zależności od indywidualnych potrzeb, nowy Braun Silk-épil ze szczoteczką do oczyszczania twarzy jest dostępny w zestawach:

  • Silk-épil 7 SkinSpa 7-929 + szczotka do twarzy, sugerowana cena detaliczna: 789,00 zł
  • Silk-épil 7 7-569 + szczotka do twarzy, sugerowana cena detaliczna: 719,00 zł
  • Silk-épil 5 5-329 + szczotka do twarzy, sugerowana cena detaliczna: 389,00 zł
  • Nakładka do szczoteczki oczyszczającej twarz, sugerowana cena detaliczna: 49,00 zł

źródło: braun/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe