agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Designerska kuchnia w zasięgu ręki – ostatnie dni promocji Samsung cashback

Designerska kuchnia w zasięgu ręki – ostatnie dni promocji Samsung cashback

DUŻE AGD / Lodówki i zamrażarki / 2022-11-08 11:48:47

Kategoria urządzeń AGD Samsung ewoluowała na wyższy poziom, oferując konsumentom nowoczesne, w tym personalizowane rozwiązania. Lodówka Bespoke, którą zaprojektować możemy sami oraz minimalistyczne piekarniki parowe z kamerą i łącznością WiFi, to tego najlepsze przykłady. Już tylko przez 2 tygodnie objęte będą promocją cashback.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Wprowadzenie na rynek globalny koncepcji Bespoke w 2019 r. zapoczątkowało zupełnie nową erę wyjątkowych urządzeń AGD, które wykraczają poza tradycyjne paradygmaty dominujące dotychczas na rynku. Oprócz technologii i funkcjonalności, koncepcja ta uwzględnia także różne potrzeby, gusta i style życia konsumentów. Wspiera użytkowników w kreowaniu personalizowanej przestrzeni domowej, zapewniając im bardziej dopasowane i wygodne rozwiązania dla domu, które będą w stanie zaspokoić zmieniające się wraz z upływem czasu oczekiwania.

Unikatowy styl w kuchni

Design lodówek Bespoke cechuje minimalistyczna filozofia Flat Style. Proste, czyste linie i gładkie powierzchnie idealnie wpisują się w projekty nowoczesnych kuchni, zapewniając efekt spójności z otaczającą je przestrzenią. Dzięki możliwości wyboru kolorów i materiałów wykończeniowych paneli frontowych lodówki Bespoke otrzymujemy możliwość wyrażenia własnej osobowości i stylu we wnętrzu. Do wyboru mamy aż 16 wersji kolorystycznych paneli zewnętrznych, a wśród nich jak elegancką brzoskwinię, kremową lawendę czy ciemny granat. Możemy również wybrać materiał, z którego zostaną wykonane – w ofercie znajduje się szkło satynowe, czyste szkło i metal. Duży atut urządzenia stanowi łatwa i szybka wymiana paneli, dzięki czemu – w dowolny momencie - możemy poddać swoje urządzenie metamorfozie. Gdy z czasem wzrosną nasze zapotrzebowania dotyczące powierzchni do przechowywania – np. wraz z pojawieniem się nowych członków rodziny – wystarczy dokupić dodatkowy moduł Bespoke. Kompresor Digital Inverter w lodówkach Bespoke objęty został aż 20-letnią gwarancją, co sprawia, że sprzęt ten jest wyborem na lata*.

Zdrowie i design w parze

Do rodziny produktów do zabudowy kuchennej Samsung dołączyły eleganckie piekarniki Dual Cook, dostępne w takich opcjach jak ciemny granat, satynowy beż oraz czysta biel. Wystarczy wybrać kolor najbardziej odpowiadający naszym gustom, by dopasować urządzenie do wnętrza kuchennego i podkreślić nasz indywidualny styl. W wersji czarne szkło pozbawione uchwytów drzwi posiadają płaską konstrukcję, dzięki czemu urządzenie harmonijnie wkomponuje się w zabudowę kuchenną. Piekarnik wyposażony został w różne funkcje zdrowego gotowania na parze oraz rozwiązanie Dual Cook Steam. Dzięki połączeniu górnej i dolnej strefy z łatwą do obsługi technologią parową, możemy zaoszczędzić czas i energię, gotując i piekąc różne potrawy jednocześnie przy różnych ustawieniach, bez mieszania się zapachów. Urządzenia wyposażone zostały również w nowatorskie rozwiązanie w postaci kamery AI Pro Cooking, dzięki której zdalnie zajrzymy do piekarnika, a nawet nakręcimy 10-sekundowy film poklatkowy z całego procesu pieczenia. Ponadto kamera rozpozna produkt umieszczony w komorze piekarnika i na tej podstawie zaproponuje ustawienia trybu pieczenia. Aplikacja SmartThings dodatkowo wspomoże nas w procesie przyrządzania potraw, zarekomenduje wyjątkowe przepisy oraz umożliwi zdalne sterowanie piekarnikiem**.

Ostatnie dni promocji Samsung 

Urządzenia AGD do kuchni Samsung wyróżniają się nie tylko zaawansowanymi technologiami, ale także wyrafinowanym wzornictwem, które współgra z wizją wnętrza użytkowników. Jeśli marzysz o designerskiej kuchni, teraz jest na to dobry moment dzięki trwającym promocjom.

  • Kupując wybraną lodówkę Samsung Bespoke możesz otrzymać aż do 749 zł zwrotu na konto. Promocja trwa do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.
  • Kupując piekarnik Dual Cook i dobierając do niego wybrane produkty AGD Samsung – płytę indukcyjną, mikrofalówkę, okap, zmywarkę i/lub lodówkę, także możesz otrzymać zwrot na konto. Jego wysokość zależna jest od ilości produktów w zestawie. Promocja trwa do 21 listopada 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegóły obu promocji dostępne są na stronie www.kuchnia.samsung.pl

*Dotyczy wybranych modeli lodówek oraz pralek i suszarek; sprzedawanych od 1 lipca br. Modele sprzedawane do 30 czerwca 2022 objęte są 10-letnia gwarancją na kompresor/silnik.

** Aplikacja dostępna na urządzeniach z systemem Android od wersji 7.0 oraz iOS od wersji 10.0. Wymagane jest połączenie Wi-Fi i konto Samsung Account. Lista kompatybilnych urządzeń Samsung z aplikacją SmartThings na stronie https://www.samsung.com/pl/apps/smartthings/

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe