agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Designerskie soundbary Samsung Ultra Slim już dostępne w Polsce

Designerskie soundbary Samsung Ultra Slim już dostępne w Polsce

SPRZĘT RTV / Kina domowe / 2022-07-14 10:57:59

Jeśli uważacie, że soundbary zajmują zbyt dużo miejsca pod telewizorem, to zwróćcie uwagę na najnowsze dwa modele Samsung Ultra Slim. Nie tylko zajmują relatywnie mało miejsca, ale przede wszystkim odznaczają się ciekawym, smukłym designem oraz potężnym, przestrzennym brzmieniem. Seria obejmuje dwa modele: HW-S800B i HW-S801B, które są dostępne odpowiednio w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnej i białej.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Minimalistyczna oprawa

Ultra Slim to modele, które z pewnością zadowolą wszystkich fanów designu, pięknych wnętrz czy minimalizmu. Soundbar został zaprojektowany tak, aby mógł idealnie wkomponować się w przestrzeń pod telewizorem. Tym samym będzie doskonale współgrał z modelami telewizorów Samsung, takimi jak The Frame czy Neo QLED, zamontowanymi na ścianie. Unikalny, Ultra Smukły Design obudowy o głębokości zaledwie 4 cm idealnie wpisze się w każde wnętrze. Dzięki temu nie trzeba już aranżować swojej przestrzeni na nowo, aby cieszyć się perfekcyjnym dźwiękiem.

Kinowe brzmienie bez przewodów

Piękna oprawa to oczywiście nie jedyna cecha soundbarów Ultra Slim. Wprowadzona z tym roku po raz pierwszy do telewizorów Samsung funkcja Bezprzewodowego Dolby Atmos[1] zadba o kinowej jakości dźwięk i to bez dodatkowych, nieestetycznych przewodów. Wystarczy usiąść wygodnie w fotelu i rozkoszować się każdym pojedynczym dźwiękiem płynącym ze wszystkich stron.

Ponadto oba ww. modele oferują Wielokanałowy Dźwięk Przestrzenny w formacie 3.1.2. Oznacza to, że 3 kanały równomiernie rozprowadzają dźwięk: 1 niskotonowy, odpowiadający za głębokie basy zaś 2 pozostałe dwa kierują dźwięk ku górze. Zadbają o przestrzenne brzmienie, które będzie się równomiernie rozchodzić po całym pomieszczeniu. Ponadto funkcja Dźwięku Dopasowanego do Przestrzeni sprawia, że soundbar automatycznie rozpoznaje otoczenie, w którym się znajduje. Następnie dostosowuje zasięg i ton dźwięku tak, by perfekcyjnie dopasować się do miejsca, w którym go umieścimy.

Soundbary Ultra Slim, podobnie jak modele Q-Serii, wyróżniają się świetną współpracą z telewizorami Samsung; Neo QLED, QLED czy Crystal UHD. Technologia Q-Symphony[2] sprawia, że głośniki telewizora łączą się i są jednocześnie wykorzystywane z głośnikami soundbara, zapewniając wzmocniony i wciągający dźwięk dla jeszcze bardziej intensywnych wrażeń. Niezależnie od tego, czy oglądamy film science fiction czy koncert orkiestry symfonicznej, możemy być pewni, że otoczy nas harmonijne brzmienie.

Muzyka za jednym dotknięciem

Warto dodać, że soundbary Ultra Slim to także niezwykle funkcjonalne urządzenia. Za pomocą funkcji Dotknij i Odtwórz można w szybki i prosty sposób przełączyć się z telefonu[3] i kontynuować słuchanie muzyki na soundbarze. Wystarczy dotknąć soundbara telefonem, a ten automatycznie wykryje urządzenie i odtworzy muzykę – bez dodatkowego łączenia.

 

[1] Bezprzewodowa Technologia Dolby Atmos wymaga połączenia za pomocą Wi-Fi. Funkcja kompatybilna wyłącznie z wybranymi telewizorami Samsung produkowanymi w 2022 roku. Informacja o kompatybilności dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl. Wymagane źródło dźwięku w formacie Dolby Atmos.

[2] Funkcja Q-Symphony jest kompatybilna z wybranymi telewizorami Samsung Neo QLED, QLED, Crystal UHD. Informacja o kompatybilności jest dostępna w specyfikacji telewizorów na stronie samsung.pl

[3] Funkcja Dotknij i Odtwórz działa za pośrednictwem Bluetooth i jest kompatybilna wyłącznie z urządzeniami mobilnymi Samsung z systemem Android 8.1 lub nowszym.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe