agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Dieta bez wysiłku z robotem gotującym? Dlaczego nie!

Dieta bez wysiłku z robotem gotującym? Dlaczego nie!

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2023-07-18 11:35:26

Chcesz wreszcie przejąć kontrolę nad jedzeniem, wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe? Czy wiesz, że nie musisz korzystać z drogich cateringów dietetycznych lub siedzieć godzinami w kuchni? Zatrudnij robota gotującego i ciesz się dietą bez wysiłku.  Wielofunkcyjny robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021 wspiera każdą dietę: wegańską, wegetariańską, bezglutenową czy oczyszczającą. Liczne funkcje i programy robota pozwalają przygotować zdrowe i zbilansowane posiłki.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Przygotowywanie potraw pozbawionych tłuszczów odzwierzęcych, cukrów, glutenu czy laktozy wymaga nie tylko wiedzy, ale też dużego doświadczenia. Niestety wszystko to jest niezwykle czasochłonne, co przy wysokim tempie życia oraz codziennych obowiązkach utrudnia normalne funkcjonowanie. Osoby zdecydowane na zrzucenie zbędnych kilogramów lub zmuszone do tego ze względów zdrowotnych mają teraz pomoc w postaci nowoczesnego sprzętu. Wielofunkcyjny Robot kuchenny z funkcją gotowania Kohersen CY021 pomoże w przygotowaniu dietetycznych posiłków, a Ty w tym czasie możesz zająć się czymkolwiek chcesz. W darmowej bazie przepisów Kohersen znajdziesz mnóstwo kulinarnych inspiracji na zdrowe i zbilansowane dania. Dodatkowo, możemy skorzystać z licznych funkcji, praktycznych akcesoriów i aż 18 programów, które masz do dyspozycji. Jeśli posłużymy się aplikacją mobilną obsługiwaną przez TUYA w smartfonie, to od chwili naciśnięcia wybranego przycisku, który uruchamia proces gotowania, nie musimy już wstawać z fotela lub z maty, wykorzystując ten czas np. na ćwiczenia.

Na parze i w blenderze

Wśród licznych funkcji robota kuchennego Kohersen do wyboru mamy m.in.: bulion, zupę krem, duszenie czy po prostu gotowanie. Funkcją, którą pozwala zachować wiele substancji odżywczych w potrawach, jest gotowanie na parze. Jeśli zastanawiasz się nad zbilansowanym śniadaniem, to robot bez problemu przyrządzi owsiankę, jogurt, smoothie lub kleik ryżowy. A jeśli masz ochotę na domowe ciasto, np. drożdżowe, bez konserwantów i sztucznych dodatków, to możesz liczyć, że robot za ciebie je wyrobi. Jeśli wolisz przejąć inicjatywę, możesz ustawić własne parametry: czasu, prędkości, temperatury oraz mocy grzania za pomocą zakładki „Zrób to sam”. W zestawie z robotem otrzymujesz wyjątkowe akcesoria: specjalną łopatkę, która zrobi za ciebie ciasto do pizzy w 3 minuty, mieszadło saute do smażenia, łatwą w czyszczeniu dwupoziomową misę do gotowania na parze, dodatkowo koszyczek do przepłukiwania i gotowania, a do odmierzania wagi składników – odłączaną, precyzyjną wagę.

Zbilansowane menu

Eksperci podkreślają, że kluczem do zgrabnej sylwetki są zbilansowane posiłki spożywane w odpowiednich odstępach czasu. Najlepiej przygotowywać je w domu, aby mieć pewność, że nie zawierają chemii, ulepszaczy smaku, ogromnej ilości soli i cukru.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe