agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Dom w najlepszym świetle – łączniki Sky Niessen i Sky Moon od ABB
ABB - łączniki Sky

Dom w najlepszym świetle – łączniki Sky Niessen i Sky Moon od ABB

SPRZĘT RTV / Akcesoria / 2020-01-07 12:20:34

Pierwsza czerpie ze sprawdzonej klasyki, druga jest innowacyjna i awangardowa. Nowe linie stylistyczne łączników od ABB – Sky Niessen i Sky Moon – zachwycają klasyczną formą, wyważonymi proporcjami oraz  najwyższej jakości materiałami: szkłem, naturalnym drewnem i stalą nierdzewną. Wyraziste i szlachetne, dodadzą piękna każdemu wnętrzu. Minimalistyczne urządzenia ABB-Niessen świetnie korespondują zarówno estetycznie, jak i na poziomie funkcjonalności ze współczesną architekturą, także tą wyposażoną w inteligentne rozwiązania.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Sky Niessen to seria dwóch linii ekskluzywnych łączników oświetlenia, obejmująca także inne urządzenia występujące w inteligentnym domu: ściemniacze, czujniki ruchu, regulatory temperatury, gniazda ładowania USB czy sterowania roletami, a także produkty do automatyzacji z oferty ABB — KNX i free@home®.

Poszczególne elementy łączników tej serii mogą być mocowane za pomocą zacisków bezśrubowych (chociaż istnieje również możliwość zastosowania zacisków śrubowych do gniazd wtykowych), a po zamontowaniu na ścianie ich grubość wynosi zaledwie 8,5 mm. Dodatkowo szczelina pomiędzy klawiszem a ramką jest zniwelowana do minimum, a rant może być wykończony w dopełniającym kolorze. Do wyboru jest aż 9 wariantów kolorystycznych – jest to białe szkło, czarne szkło, srebrny, matowy biały, matowy czarny, stal nierdzewna, antyczne złoto, popielaty i naturalne drewno wenge. Elementy serii dostępne są w ramkach maksymalnie czterokrotnych do montażu zarówno w pozycji poziomej, jak i pionowej. Wśród dogodnych funkcji znajdziemy: ściemniacze, gniazda wtykowe, transmisji danych, ładowanie przez USB, czujniki ruchu i obecności, regulatory temperatury w pomieszczeniu, sterowanie żaluzjami, multimedia, radia cyfrowe, wyłączniki czasowe, technologie bezpieczeństwa oraz czujniki free@home® i elementy sterujące, sensory KNX.

Z kolei linia Sky Moon to nowoczesne łączniki z pokrętłem dostępne w wersji z białego
i czarnego szkła oraz stali nierdzewnej. Jej elementy występują są w ramkach jedno-, dwu- lub trzykrotnych. Także w tym wypadku także atutem są proporcje – część naścienna ma jedyne 6 mm grubości. Jeśli chodzi o funkcjonalność, w ofercie znajdują się: przełącznik żaluzjowy, głośnik o średnicy 2”, zasilacz sieciowy z wejściem USB, gniazda telewizyjne, gniazda teleinformatyczne, ściemniacz obrotowy.

Powierzchnia łączników Sky Niessen od ABB zapewnia komfort dotykowy, a konstrukcja uwzględnia ekologiczne standardy. To detale, które usatysfakcjonują najbardziej wymagających i świadomych użytkowników, ceniących nie tylko niezawodność, ale też piękny co nowoczesny design.

Ceny wybranych produktów:

Łącznik Sky w wykonaniu ze szkła czarnego: ok. 250 zł

Łącznik Sky w wykonaniu ze stali szlachetnej: ok. 190 zł

Gniazdo Sky w wykonaniu białym matowym: ok. 50 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe