agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Domowa prasa do tłoczenia oleju Gorenje OP650W

Domowa prasa do tłoczenia oleju Gorenje OP650W

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2015-10-05 14:16:31

Gorenje informuje o wprowadzeniu do sprzedaży na terenie Polski od drugiej połowy listopada 2015 innowacyjnego urządzenia do przygotowywania olejów na zimno z pestek i nasion w domu.
Urządzenie ma małe wymiary i jest przeznaczone do użytku przez końcowych użytkowników.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Małe wymiary urządzenia - 30 x 18 x 35 cm i poręczna waga 4,8 kg dają możliwość korzystania w domowych warunkach. Obsługa urządzenia jest bardzo prosta. Do sterowania urządzeniem wystarczają 3 przyciski którymi zaczniemy pracę urządzenia, wstrzymamy ją lub w wypadku zbyt dużego rozmiary nasiona cofniemy (funkcja REVERSE) żeby nie blokować pracy urządzenia.
Samodzielne przygotowywanie olejów pozwala na otrzymanie zawsze świeżego oleju w ilościach których aktualnie potrzebujemy. Jedynym warunkiem jest dysponowanie odpowiednimi do naszego zapotrzebowania nasionami.

Dysponowanie całym bogactwem składników zawartych w pestkach i nasionach zapewnia proces tłoczenia oleju na zimno. Urządzenie jest szczególne przydatne dla osób stosujących diety i chcących się zdrowo odżywiać. Największą zawartość składników odżywczych uzyskamy właśnie z olejów a możliwość doboru składników do przygotowania oleju czy pełny wpływ na proces przygotowania na zimno będzie nam gwarantował przygotowanie oleju według naszych indywidualnych wymagań. Cena urządzenia jest przewidywana na poziomie 1549 PLN brutto.

źródło: gorenje/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe