agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Dwa nowe tablety z serii EAGLE w ofercie Kruger&Matz

Dwa nowe tablety z serii EAGLE w ofercie Kruger&Matz

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2023-09-06 12:06:42

Na rynku zadebiutowały dwa nowe modele tabletów od Kruger&Matz. EAGLE 1074 i EAGLE 1075 to eleganckie i bliźniacze pod względem wizualnym urządzenia, a to, co je wyróżnia to parametry techniczne oraz cena.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Pierwsze, czym zwracają na siebie uwagę nowe tablety z serii Kruger&Matz EAGLE to elegancka, metalowa obudowa w kolorze szarym, która uwydatnia nie tylko doskonałą jakość wykonania, ale także nowoczesny wygląd. Co ważne, urządzenia są lekkie i poręczne oraz nie zajmują dużo miejsca w torbie czy plecaku.

Obydwa nowe tablety z serii EAGLE pracują w oparciu o intuicyjny system Android 13, który zapewnia dostęp do tysięcy przydatnych aplikacji i gier ze sklepu Play. Z kolei za wydajność urządzeń odpowiada ośmiordzeniowy procesor Unisoc Tiger T618 o taktowaniu 2 GHz wspomagany przez procesor graficzny Mali-G52.

Tym, co różni obydwa modele to ilość pamięci wewnętrznej oraz RAM. W przypadku modelu EAGLE 1075 jest to odpowiednio 128 GB i 6 GB, natomiast w modelu EAGLE 1074 – 64 GB i 4 GB. Pamięć wewnętrzną można rozszerzyć o dodatkowe 2 TB za pomocą karty microSD.

Nie różni się natomiast ekran w urządzeniach. Jest to 10,4” matryca IPS o rozdzielczości 1200x2000 px i proporcjach 16:10, która doskonale odzwierciedla kolory oglądanych obrazów czy filmów.

Elegancka obudowa w każdym z urządzeń skrywa także mocną baterię o pojemności 6200 mAh, która gwarantuje długie godziny komfortowej pracy bez potrzeby podłączania zasilania, a także dwa głośniki, które odpowiadają za bardzo dobre brzmienie odtwarzanych dźwięków, odbiornik GPS oraz modem LTE, który w połączeniu ze slotem na kartę nano SIM, umożliwia swobodne korzystanie z Internetu w miejscach, gdzie niedostępna jest sieć Wi-Fi.

Aby umożliwić swobodną pracę czy naukę zdalną, obydwa tablety posiadają także dwie kamery – tylną 8 Mpix oraz przednią 5 Mpix, która idealnie sprawdzi podczas komunikacji on-line.

Urządzenia dostępne są na oficjalnej stronie internetowej producenta www.krugermatz.com oraz w sklepach elektronicznych sieci Rebel Electro w sugerowanej cenie: 

  • EAGLE 1074 – 649 zł 
  • EAGLE 1075 – 779 zł   

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe