agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ecovacs Winbot W1 Pro to robot myjący okna z technologią jutra już dzisiaj. Wreszcie można zaznać trochę odpoczynku

Ecovacs Winbot W1 Pro to robot myjący okna z technologią jutra już dzisiaj. Wreszcie można zaznać trochę odpoczynku

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2022-05-13 10:37:51

Marka Ecovacs, dobrze już znana na polskim rynku, wprowadza do oferty najbardziej zaawansowany modelu swojego robota do mycia okien. Winbot W1 Pro ma krzyżowy system spryskiwania, udoskonalony sposób planowania trasy i ośmiopoziomowy mechanizm bezpieczeństwa.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Ten inteligentny robot do mycia okien jest w stanie stworzyć najbardziej skuteczną ścieżkę czyszczenia z maksymalnym pokryciem okna, nawet w przypadku małych okien. Wszystko to dzięki zaktualizowanemu systemowi WIN-SLAM 3.0. Nie ma obaw o stabilność działania urządzenia nawet w trakcie przerw w dostawie prądu, gdyż dysponuje on wbudowaną litową baterią, dzięki czemu nie odpadnie od szyby. Za samo mocowanie odpowiada zaawansowany system ssący.

Warto dodać, że jeśli już w skrajnej sytuacji robot nieszczęśliwie odłączy się od szklanej powierzchni, przed upadkiem na podłogę zabezpieczają go przyssawka i lina z elastycznej oraz trwałej gumy.

Omówmy po kolei wszystkie najnowsze technologie.

Technologia Cross Auto-Spray

Pod tą tajemniczą nazwą kryje się wysoce wydajny system natryskowy z szerokim kątem zraszania i zbiornikiem wody. Krzyżowy system spryskiwania dociera do różnych kątów i gwarantuje doskonałe czyszczenie na mokro, które pozbywa się każdego rodzaju plamy. Co więcej, robot zapamiętuje swoją pozycję, dzięki czemu za każdym razem w pełni wykonuje swoje zadanie. Tak oto możemy uzyskać lśniąco czyste okna za naciśnięciem jednego przycisku.

Unowocześniona została też technologia planowania trasy Win-Slam 3.0.  Winbot W1 Pro samoczynnie czyści szyby ruchem posuwisto-zwrotnym, zapewniając kompletny i dokładny proces mycia w trzech adaptacyjnych trybach: szybkim, głębokim i czyszczenia punktowego. Inteligentnie tworzy systematyczną ścieżkę czyszczenia, dzięki czemu możemy cieszyć się olśniewająco czystymi oknami.

Ośmiopoziomowy system bezpieczeństwa

Mając na uwadze bezpieczeństwo użytkownika, producent zaopatrzył swojego najnowszego robota w  zoptymalizowaną moc ssania 2800 Pa i bardzo innowacyjny system jazdy antypoślizgowej. Jedno i drugie rozwiązanie zapewnia płynne ruchy, a także prawidłowe czyszczenie przy zachowaniu pewnego chwytu w trakcie pracy na śliskiej powierzchni lub w przypadku ewentualnych przerw w dostawie prądu.

Z innych funkcjonalności tej nowości produktowej warto wymienić technologię wykrywania krawędzi, możliwość reagowania na ostrzeżenia głosowe użytkownika, sterowanie specjalistyczną autorską aplikacją Ecovacs i system stabilnego wspinania się po każdego rodzaju płaskim szkle o grubości powyżej 3 mm.

Robot oferowany jest razem z zasilaczem, kubkiem pomiarowym, dwoma ściereczkami czyszczącymi z mikrofibry, linką z karabińczykiem, roztworem czyszczącym Winbot (230 ml) i instrukcją obsługi. Miłym dodatkiem jest też dodawana w zestawie stylowa, szara walizka do przenoszenia urządzenia.

Ecovacs Winbot W1 Pro, specyfikacja techniczna:

 • Poziom hałasu: ok. 70 dB
 • Czas ładowania akumulatora: ok. 2 godz.
 • Pojemność litowej baterii: 650mAh
 • Maksymalny obszar roboczy (pełny zbiornik): 20 mkw.
 • Tryby czyszczenia: szybki, dogłębny, czyszczenie punktowe
 • Minimalny rozmiar okna: punktowy 30 x 40 cm
 • Waga robota: 1,7 kg
 • Wymiary robota: 270 x 270 x 78 mm

Najnowszy robot Ecovacs Winbot W1 Pro jest dostępny w sprzedaży od 12 maja. Jego sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 1999 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe