agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ekspresowe pranie dzięki serii Sharp 1-Touch Pro

Ekspresowe pranie dzięki serii Sharp 1-Touch Pro

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2019-09-10 16:21:14

Bądź oryginalny - przełam rutynę i ogranicz swoje obowiązki domowe do minimum. Po co męczyć się praniem , gdy można je wykonać za pomocą jednego dotknięcia przycisku? Elegancka, czarna pralka 1-Touch Pro z bębnem o pojemności 10 kg

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Intuicyjne sterowanie dotykowe

Produkty serii 1-Touch Pro są tak łatwe w obsłudze jak smartfon czy tablet, zapewniają intuicyjne sterowanie dotykowe. Dzięki konstrukcji pozbawionej typowych, dezorientujących i niepotrzebnych przycisków oraz paneli zawsze jasno pokazują wybrane programy i funkcje na wyświetlaczu dotykowym.

„Seria 1-Touch Pro zmienia i upraszcza procesy prania i zmywania, ułatwiając osiągnięcie doskonałych efektów. Zamiast iść tradycyjną drogą produkcyjną, dodając skomplikowane cykle oraz programy do naszych pralek  zdecydowaliśmy się stworzyć serię, która oszczędzi klientom zamieszania i problemów – wszystkich prób i błędów, które często skutkują słabym, a wręcz nieskutecznym czyszczeniem. Produkty 1-Touch Pro ustawiają parametry za użytkownika, eliminując ryzyka z procesów prania, gwarantując tym samym najlepsze, najbardziej wydajne warunki w każdym cyklu - mówi Alberico Lissoni, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży na Europę.

Pralka 1-Touch Pro 10 kg

Po co spędzać godziny nad analizą instrukcji prania i wyborem najlepszego cyklu, kiedy z pralką 1-Touch Pro możemy po prostu wrzucić odzież do bębna i nacisnąć „Start”? Ta ultrainteligentna maszyna, zaprojektowana tak, by myślała za nas, zapewnia nowy poziom automatyzacji. Pralka rozpoznaje rodzaj tkaniny i jej wagę, ciężar załadowanego prania oraz potrzebną intensywność prania, a następnie automatycznie oblicza i ustawia temperaturę, wodę i zużycie energii oraz wybiera program i pobiera odpowiednią ilość środka piorącego i zmiękczającego. Niezależnie od ilości oraz stopnia zabrudzenia prania ten geniusz programowania zawsze wybierze właściwe, najwydajniejsze warunki prania, eliminując ryzyko popełnienia błędu przez człowieka.

Dla pralki 1-Touch Pro nie ma zbyt małej ilości prania ani zbyt specjalistycznych wymagań. Ten tytan pracy nie tylko pierze małe ilości w jedyne 12 minut, w energooszczędnej temperaturze 30 stopni Celsjusza, ale również zrobi wielkie pranie w zaledwie godzinę. Usuwa także 22 rodzaje plam, obliczając wymagany poziom, rodzaj i intensywność czyszczenia. Urządzenie zapewnia nawet specjalny program do walki z alergią, zatwierdzony przez brytyjską organizację Allergy UK, który opracowano tak, by pozbywał się alergenów domowych i zewnętrznych, m.in. tych powodujących katar sienny.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe