agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ekstremalnie dobre streamy i podcasty dla profesjonalnych i początkujących vlogerów od uRage
urage_mikrofon

Ekstremalnie dobre streamy i podcasty dla profesjonalnych i początkujących vlogerów od uRage

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2019-07-02 12:41:08

Gamingowa marka uRage należąca do niemieckiego producenta elektroniki użytkowej – firmy Hama – nie przestaje zaskakiwać. Na rynku właśnie pojawił się mikrofon xStr3am Revolution, który przeznaczony jest dla osób zainteresowanych rozwinięciem lub rozpoczęciem swojej działalności jako streamer na takich serwisach jak Twich, YouTube czy Facebook. Idealnie sprawdzi się również przy nagrywaniu podcastów, ścieżek lektorskich, vlogów czy wokalu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dobry dźwięk to podstawa

Zarówno w streamach jak i innych nagraniach, dźwięk to podstawowy aspekt, na który zwraca się uwagę. Mikrofon gamingowy uRage xStr3am Revolution zapewnia jakość dźwięku HD, co z kolei przekłada się na zadowolenie odbiorców. Wystarczy wspomnieć, że jego czułość mieści się w zakresie -38 dB do około 3 dB, a zasięg częstotliwości to 30 Hz do 18 Hz. Mikrofon zapewnia pełną ochronę przed zbieraniem szumów i innych dźwięków z otoczenia dzięki odpowiedniemu filtrowaniu źródeł dźwięku za pomocą piankowego filtra pop. Zapobiega on także gromadzeniu się brudu na mikrofonie. Impedancja wynosi 2200 Ω. Mikrofon uRage umożliwia także odsłuch w czasie rzeczywistym. Jest to możliwie dzięki wbudowanemu gniazdu słuchawkowemu oraz regulacji głośności. Regulowany kąt nachylenia pozwala jeszcze precyzyjniej pracować – stabilne nogi statywu zabezpieczają mikrofon także przed przypadkowym przewróceniem się.

Wygodę oraz komfort korzystania z mikrofonu umożliwia długi, na 2,5 m odporny na zgięcia kabel USB, po podłączeniu którego możemy od razu przystąpić do pracy. Wysokiej jakości metalowa obudowa to dodatkowy gwarant wytrzymałości i pewnej solidności. Mikrofon jest kompatybilny z systemami Windows 10, 8 i 7 oraz Mac.

Jeśli zależy nam na zwróceniu uwagi publiczności na nasze vlogowe dokonania, warto rozpatrzyć zakup mikforonu uRage xStr3am Revolution. Jego cenę poznamy wkrótce, a szczegółów należy szukać na stronie producenta www.hama.pl oraz dedykowanej witrynie uRage www.urage.pl.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe