agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Electrolux prezentuje linię oczyszczaczy powietrza
Eletrolux EAP450

Electrolux prezentuje linię oczyszczaczy powietrza

ZDROWIE I URODA / Uzdatnianie powietrza / 2016-11-24 10:46:00

Czym tak naprawdę oddychasz? Najprostszą odpowiedzią jest - powietrzem. Jednak powietrze nigdy nie jest idealnie czyste, a co za tym idzie - zdrowe. Podobnie jest w domu - nawet idealnie odkurzona podłoga nie zagwarantuje całkowitego pozbycia się kurzu, a wietrzenie pomieszczeń często przynosi odwrotne skutki. Naprzeciw wyzwaniom zapewnienia czystszego powietrza wyszła firma Electrolux, prezentując oczyszczacze powietrza, filtrujące aż 99,97% zanieczyszczeń.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

To, czym oddychamy, jest bardzo ważne dla naszego organizmu. Najpopularniejszym sposobem na wymianę powietrza w domu jest wietrzenie. Niestety, według Światowej Organizacji Zdrowia aż 33 miejscowości w Polsce znajduje się na liście najbardziej zanieczyszczonych w całej Unii Europejskiej1. Oznacza to, że wietrząc pokój, tylko pozornie wymieniamy powietrze na „lepsze”. Jednym ze sposobów na polepszenie jakości powietrza w domu jest częste odkurzanie z pomocą sprzętów wyposażonych w odpowiednie, wysokiej jakości filtry, np. Allergy Plus™. Kolejnym krokiem jest oczyszczanie powietrza, którym oddychamy na co dzień.

Zdrowy oddech w Twoim domu

Jak w prosty sposób poprawić jakość powietrza w domu? Jest na to sposób. Firma Electrolux skonstruowała oczyszczacze powietrza, które zadbają o powietrze nie tylko w ciągu dnia, ale również pozwolą na spokojny i zdrowy sen. Do oferty wprowadzono dwa modele, dedykowane do mieszkań czy domów o różnych metrażach. Oczyszczacz powietrza EAP450 zapewni czyste powietrze zarówno w przytulnym, jak i dużym mieszkaniu o powietrzni ponad 100m2. W trybie cichej pracy urządzenie emituje dźwięk o natężeniu zaledwie 27 decybeli, co można porównać do szeptu. Zaletą urządzenia jest nowoczesny i uniwersalny design, pasujący do wielu wnętrz.

Technologia w służbie czystego powietrza

Oczyszczacz Electrolux EAP450 wyposażony został w technologie, które dbają o jakość powietrza przez 24 godziny na dobę. System PlasmaWave™ chroni przed wirusami, bakteriami, oparami chemicznymi i zapachami bez wytwarzania szkodliwego dla zdrowia ozonu. W urządzeniu zastosowano wielofazowe filtrowanie powietrza. Filtr wstępny odpowiada za wychwycenie dużych cząstek pyłów, włosów lub sierści. W drugiej fazie filtr HEPA13 wychwytuje małe cząstki, takie jak pyłki kwiatów. W kolejne fazie zmywalny filtr z aktywnego węgla neutralizuje dym i zapachy. Filtry zastosowane w urządzeniu, pozwalają na eliminację wirusa grypy w 99,6%. Ponadto oczyszczacz posiada czujniki światła oraz jakości powietrza, dzięki czemu urządzenie automatycznie dostosowuje intensywność filtrowania. W swojej ofercie Electrolux posiada również oczyszczacz powietrza EAP300, przeznaczony do mniejszych mieszkań.

[[[zdjecie,21330,duze]]]

Czyste powietrze ważne jest nie tylko dla osób, które zmagają się z chorobami układu oddechowego. Jakość powietrza, które wdychamy na co dzień istotna jest także dla naszego dobrego samopoczucia. Oczyszczacze powietrza mogą także pomóc poprawić jakość snu, zmniejszyć zagrożenie infekcjami wywołanymi przez wirusy czy bakterie, a także przynieść ulgę alergikom.

źródło: electrolux/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe