agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Emaliowane – nasze ulubione

Emaliowane – nasze ulubione

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2019-07-10 14:52:33

To niby zwykły garnek – a jednak dla wielu osób jest naprawdę ulubionym naczyniem. Rondelki – bo o nich mowa – darzymy szczególnym sentymentem. Zwłaszcza te emaliowane przynoszą miłe wspomnienia z kuchni naszych mam i babć. Rondelki są wygodne, praktyczne, ale też bardzo ładne – będą świetnym uzupełnieniem stylizacji kuchni.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kuchnia nierzadko jest uznawana za serce domu – miejsce, w którym z przyjemnością gromadzi się cała rodzina. Kuchnie budzą wiele pozytywnych emocji – i nawet te skromnie urządzone mają dla nas szczególny charakter. Tworzą go nie tylko wyjątkowe smaki i aromaty domowych dań – ale też różne drobne elementy wyposażenia, wśród których wyjątkowe miejsce zajmują emaliowane rondelki. Kiedyś były używane powszechnie – korzystano z nich na co dzień w niemal każdym domu. Ale i dziś są jednym z podstawowych akcesoriów kuchennych. Są niezastąpione, gdy chcemy przygotować ciepłe śniadanie (mleko, owsiankę, kaszkę), sosy i marynaty, mniejsze porcje dań czy desery (budyń, panna cottę, masy i kremy).

Rondelki Emalia Polska Pleszew są również pięknie dekorowane. Unikalne wzory są autorskim dziełem polskiej projektantki. Majolica to delikatne i niezwykle kunsztowne ornamenty w niebieskim odcieniu, idealnie pasujące do tradycyjnych aranżacji. Scandi – to dekor inspirowany twórczością ludową, w świeżej, nowoczesnej odsłonie. Białe, delikatne wzory zaprojektowane w malarskiej stylizacji znakomicie prezentują się na tle koloru kawy z mlekiem. Leaf tworzą unikatowe, intensywnie zielone listki w różnych wymiarach, wykonane w technice akwareli. Dekor Return to the Village - motyw kurek ze stylizowanym napisem - z pewnością przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom stylu rustykalnego. Dostępne są również rondelki białe i kolorowe, bez dekoracji. Rondelki Emalia Polska Pleszew idealnie sprawdzą się do przygotowywania dań dla dzieci czy osób w starszym wieku, jak również alergików. Są wykonane z wysokiej jakości surowca, który hamuje rozwój drobnoustrojów i nie zawiera żadnych szkodliwych substancji. Gładka powierzchnia zapobiega osadzaniu się resztek i rozwojowi bakterii. Co ważne, emalia nie wchodzi w żadne reakcje z żywnością, nie zmienia jej zapachu ani smaku. Rondelki Emalia Polska Pleszew są trwałe i odporne na działanie detergentów czy wysokich temperatur. Można je stosować na każdym rodzaju kuchenki – również indukcyjnej.

  • Rondelki Emalia Polska Pleszew są dostępne w sklepie internetowym www.zasmakujradosci.pl.

Ceny:

  • Rondel Emalia Polska Pleszew Majolica 16 cm (1,2 l) – 47,5 zł
  • Rondel Emalia Polska Pleszew Scandi 16 cm (1,2 l) – 47,5 zł
  • Rondel Emalia Polska Pleszew Leaf 16 cm (1,2 l) – 39,5 zł
  • Rondel Emalia Polska Pleszew Return to the village 16 cm (1,2 l) – 45,5 zł
  • Rondel Emalia Polska Pleszew jednokolorowy 16 cm (1,2 l) – 31,5 zł

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe