agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
EPOS by Sennheiser prezentuje nową serię biznesowych słuchawek z mikrofonem

EPOS by Sennheiser prezentuje nową serię biznesowych słuchawek z mikrofonem

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2022-01-09 23:12:06

Niezależnie od tego, czy pracujemy z domu, czy powróciliśmy do biurowych realiów, komunikacja zawsze będzie kluczem do sukcesu. Jeśli w naszej pracy często prowadzimy rozmowy biznesowe, które wymagają od nas wyjątkowego skupienia oraz komunikacji na najwyższym poziomie, odpowiednim narzędziem jest oczywiście zestaw słuchawkowy. Dla stanowisk, które tego wymagają, EPOS by Sennheiser stworzył nową serię słuchawek ADAPT 230 i ADAPT 260, które gwarantują wysoką jakość dźwięku oraz rozmów. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowa seria słuchawek EPOS ADAPT stworzona dla lepszej komunikacji

Stworzenie odpowiedniego miejsca pracy jest bardzo ważne w kwestii osiągania sukcesów. Jednym z najważniejszych narzędzi w pracy osób, które w swoich obowiązkach mają stałą komunikację z klientami, jest odpowiedni zestaw słuchawkowy. Marka EPOS by Sennheiser przedstawiła nową serię słuchawek, która sprosta wszystkim wyzwaniom codziennej pracy. Słuchawki ADAPT 230 i ADAPT 260 zapewniają nie tylko wysokiej jakości komunikację, ale również komfort podczas kilkugodzinnej pracy. 

EPOS by Sennheiser posiada w swojej ofercie słuchawki, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Do portfolio marki dołączyły właśnie dwie nowe serie słuchawek biznesowych - ADAPT 230 i ADAPT 260. Obie z tych serii składają się z dwóch modeli - ADAPT 230 i 231 oraz ADATP 260 i 261. 

Seria ADAPT 230 dla osób poszukujących większej swobody

Słuchawki z serii ADAPT 230 to urządzenia, które oferują pałąk nagłowny na jedno ucho. Zarówno model ADAPT 230, jak i ADAPT 231 to słuchawki biznesowe wykorzystujące do łączności bezprzewodową technologię Bluetooth 5.0. Jedyną różnicą pomiędzy tymi dwoma urządzeniami jest adapter łączności bezprzewodowej dołączony do zestawu. W przypadku modelu ADAPT 230 jest to adapter USB typu A. Z kolei słuchawki EPOS ADAPT 231 wyposażono w adapter BTD 800 ze złączem typu USB C. Bateria zainstalowana w obu modelach pozwala na 27 godzin pracy i 300 godzin w trybie uśpienia. 

Producent zadbał oczywiście o najwyższą jakość komunikacji, dlatego też oba modele wyposażono w mikrofon z wyciszaniem szumów NC. Modele ADAPT 230 oraz ADAPT 231 korzystają z multikonektywności, co oznacza, że w łatwy sposób możemy przełączać się pomiędzy dwoma urządzeniami podłączonymi do słuchawek. EPOS zadbał o bezproblemową współpracę z aplikacją Microsoft Teams oraz z urządzeniami UC (Unified Communications). Oba modele posiadają certyfikat komunikatora Microsoft Teams oraz dedykowany przycisk do jego uruchamiania. Na “pokładzie” znalazła się także technologia EPOS Voice Technology dla dźwięku HD oraz system ActiveGuard chroniący przed szokiem akustycznym.

Modele z serii ADAPT 260 wyposażone klasyczną konstrukcję

Seria słuchawek EPOS ADAPT 260 oferuje zdecydowanie inną konstrukcję niż wyżej opisane modele. W tym przypadku mówimy o słuchawkach obuusznych STEREO. Modele ADAPT 260 i ADAPT 261 również różnią się adapterami znajdującymi się w zestawie. ADAPT 260 korzysta z adaptera Bluetooth 5.0 podpinanego pod port USB typu A, natomiast ADAPT 261 wykorzystuje złącze USB typu C. Producent zapewnia długą pracę na baterii, która w przypadku rozmów wynosi 27 godzin, a w trybie uśpienia 300 godzin. 

Słuchawki z serii EPOS ADAPT 260 oferują wysoki komfort użytkowania, ponieważ nauszniki zapewniają odpowiednią miękkość. Znajdujący się w zestawie mikrofon umieszczony został na elastycznym wysięgniku, co pozwala na dopasowanie go do swoich potrzeb. Mikrofon korzysta z technologii redukcji szumów NC. Oba modele z serii ADAPT 260 oferują technologię EPOS Voice Technology oraz ActiveGard. Posiadają także certyfikat Microsoft Teams i współpracują z technologią UC. 

Dostępność

Więcej informacji na temat nowych serii słuchawek marki EPOS by Sennheiser znajduje się pod tym linkiem, który prowadzi do sklepu oficjalnego dystrybutora marki w Polsce.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe