agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Epson: pierwsza kompaktowa drukarka UV dla branży gadżetów reklamowych

Epson: pierwsza kompaktowa drukarka UV dla branży gadżetów reklamowych

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2024-06-12 10:29:09

Epson wprowadza na rynek przełomową płaską drukarkę UV SC-V1000 A4, otwierając nowe możliwości dla małych firm z branży gadżetów reklamowych. Dzięki temu kompaktowemu urządzeniu, wysokiej jakości nadruki na różnorodnych podłożach stają się dostępne nawet przy ograniczonych budżetach.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kompaktowa drukarka SureColor SC-V1000 pozwala niedrogo drukować na prawie każdej twardej powierzchni, dzięki czemu idealnie sprawdza się jako narzędzie do produkcji własnych artykułów promocyjnych. Model SC-V1000 z powodzeniem spełnia potrzeby różnych firm - od zakładów fotograficznych i wytwarzających drobne produkty reklamowe po sklepy e-commerce i atrakcje turystyczne, takie jak parki rozrywki.

Drukowanie na każdej powierzchni

Model SC-V1000 z cenionej linii SureColor umożliwia drukowanie na szerokiej gamie materiałów o grubości do 70 mm. Na akrylu, poliwęglanach, PCV, metalu, poliestrze, płycie piankowej, styrenie, drewnie i kamieniu - możliwości są niemal nieograniczone. Sześciokolorowy system kartridży (CMYK, biały i lakier) gwarantuje precyzję i jakość nadruków, a kompaktowe wymiary drukarki (699 x 699 mm) pozwalają na jej umieszczenie w każdym zakątku biura.

Przyjazna dla użytkownika i środowiska

SC-V1000 została zaprojektowana z myślą o łatwości obsługi i minimalnej konserwacji. Prosty w użyciu wyświetlacz dotykowy, system automatycznego czyszczenia oraz wymienne pojemniki z tuszem (RIPS) to tylko niektóre z funkcji, które czynią ją idealnym rozwiązaniem dla dynamicznie rozwijających się firm. Dodatkowo, zintegrowany system filtracji powietrza i redukcji zapachów podnosi komfort pracy. Drukarka zapewnia łączność przez USB lub Wi-Fi, ma fabrycznie zainstalowane oprogramowanie Epson Edge Print RIP i Epson PORT.

„Model SC-V1000 to nasz krok w kierunku dostarczania kompaktowych rozwiązań dla branży graficznej - podkreśla Grzegorz Mencfel z Epson Polska. „ Ta ekonomiczna drukarka UV LED jest odpowiedzią na potrzeby rynku promocyjnego, oferując unikalne funkcje, które wyróżniają nasze urządzenia na tle konkurencji”.

Drukarka SC-V1000, objęta trzyletnią gwarancją, będzie dostępna od lipca 2024 r. u autoryzowanych sprzedawców Epson w całej Europie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe