agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Epson przedstawia nowy zestaw typu „All-in-one” dla inteligentnych okularów Moverio BT-35E

Epson przedstawia nowy zestaw typu „All-in-one” dla inteligentnych okularów Moverio BT-35E

SPRZĘT RTV / Digital signage / 2021-12-09 13:52:05

Epson udostępnił nowy zestaw zaprojektowany w celu umożliwienia korzystania z programów wykorzystujących rozszerzoną rzeczywistość w łatwiejszy i bardziej intuicyjny sposób. Zestaw zawiera okulary rozszerzonej rzeczywistości Epson Moverio BT-35E, inteligentny kontroler (BO-IC400) i uniwersalny pokrowiec (BO-CH400). To rozwiązanie pozwoli jeszcze lepiej i łatwiej korzystać z szeregu aplikacji i programów wykorzystywanych przy zdalnym prowadzeniu szkoleń technicznych, prezentacji sprzedażowych czy wsparciu serwisowym.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowy kontroler oparty na systemie Android (BO-IC400) jest wyposażony w zintegrowany ekran dotykowy z konfigurowalnymi interfejsami oraz w głośnik i mikrofon. Umożliwia łączność przez Wi-Fi i Bluetooth oraz posiada dwufunkcyjne łącze USB typu C, pamięć z możliwością rozbudowy nawet do 2 TB, a także GPS i czujniki ruchu. Wbudowany aparat ma rozdzielczość 13MP i jest wyposażony w autofokus i lampę doświetlającą. Bateria pozwala na 4 godziny ciągłej pracy.

„Nowy zestaw, zawierający okulary AR od Epson wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań, które wspierają nowoczesne aplikacje i programy i będą przydatne w wielu branżach przy różnych zastosowaniach, takich jak pomoc zdalna czy szkolenia techniczne prowadzone na odległość. Specjalnie zaprojektowany kontroler zapewnia dostęp do szerokiej gamy wspieranych aplikacji, ma też ulepszony interfejs użytkownika i usprawnione funkje łączności. Połączenie nowoczesnych produktów Epson wykorzystujących najnowszą technologię i certyfikowanych rozwiązań oprogramowania partnerskiego, pozwoli użytkownikom na efektywną pracę, co zapewni znaczący wzrost wydajności pracy” - powiedział Jakub Łapiński, Account Manager VI w Epson.

Sercem najnowszych okularów Epson Moverio BT-35E jest wyświetlacz HD o rozdzielczości 720p, oferujący wyraźne obrazy i żywe, nasycone kolory. Okulary mogą również wyświetlać obrazy 3D i mają wbudowaną kamerę 5MP w zestawie słuchawkowym, która uzupełnia kamerę 13MP wbudowaną w kontroler. Pozwala to użytkownikom na wybranie najwygodniejszego w danym momencie źródła obrazu, przy jednoczesnym zachowaniu przekazu w rozdzielczości HD.  Szczególnie sprawdza się to podczas pracy w ciasnych przestrzeniach, przy oglądaniu drobnych detali czy pracy w gorzej oświetlonych miejscach.

Oprogramowanie wspierające pomoc zdalną, zaprojektowane dla inteligentnych okularów Moverio, pozwala sprawnie przekazywać informacje pomiędzy pracownikami w terenie i ekspertami znajdującymi się w innej lokalizacji. Informacje i instrukcje można przekazywać za pomocą obrazu i głosu, co pozwala szybko i sprawnie rozwiązywać problemy. Niezależnie od tego, czy zadanie dotyczny wsparcia serwisu, inżynierów produkcji, czy nadzoru nad zdalną kontrolą jakości - wysokiej klasy kamera Moverio gwarantuje przesyłanie szczegółowych obrazów, do których można dodawać notatki, wyświetlające się w czasie rzeczywistym w polu widzenia użytkownika. Można również wyświetlać dokumenty i instrukcje przesyłane np. z biura czy centrali.

Inteligentnych okularów używa obecnie wiele firm z różnych sektorów przemysłu: pomagają one zwiększać wydajność, skracać przestoje sprzętu przy awariach i ułatwiają prace serwisowe. Nowy pakiet proponowany przez Epson został zaprojektowany tak, aby teraz było to jeszcze prostsze.

Moverio zmniejszają również negatywny wpływ na środowisko i pozwalają użytkownikom na bardziej zrównoważone prowadzenie biznesu. Korzystanie z takich rozwiązań jak okulary od Epsona znacznie zmniejsza ślad węglowy, związany z dalekimi podróżami ekspertów w celu zapewnienia pomocy, napraw sprzętu lub przeprowadzania szkoleń technicznych.

Klienci mogą samodzielnie wybrać rozwiązanie, które będzie dla nich najbardziej odpowiednie. Moverio BT-35E są nadal dostępne jako samodzielny produkt dla klientów, którzy chcą korzystać ze smartfonów z systemem Android lub komputerów z systemem Windows. 

Nowy zestaw z okularami Moverio BT-35E jest już dostępny.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe