agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Epson wprowadza nowe, 44-calowe drukarki fotograficzne i techniczne

Epson wprowadza nowe, 44-calowe drukarki fotograficzne i techniczne

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Drukarki, skanery i akcesoria / 2021-07-09 10:54:57

Epson, ogłosił wprowadzenie nowej linii drukarek, obejmującej dwa 44-calowe modele: przeznaczony dla branży technicznej i rynku POS  SC-T7700D oraz SC-P8500D do produkcji zdjęć.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Nowe produkty stworzono z myślą o klientach szukających kompaktowych i stylowych drukarek dwurolkowych, które oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa, ponadprzeciętną wydajność i najwyższą jakość wydruków.

Dzięki niewielkim wymiarom i dyskretnej, stonowanej stylistyce, drukarki z łatwością wpasują się w praktycznie każde środowisko pracy. Dzięki temu, że ztyłu urządzenia nie ma wystających elementów, można je ustawić bezpośrednio przy ścianie, a płaska powierzchnia u góry może służyć jako blat roboczy.

Wszystkie istotne element umieszczono z przodu, w łatwo dostępnym miejscu, dzięki czemu korzystanie z drukarek jest proste i wygodne. Intuicyjny interfejs, wyjmowany kosz i materiały eksploatacyjne – wszystko jest w zasięgu ręki użytkownika, bez potrzeby przestawiania drukarki.

Zastosowanie głowicy drukującej PrecisionCore MicroTFP, technologii Variable Sized Droplet i technologii kontroli dyszy (Nozzle Verification Technology) znacząco podniosło wydajność drukarek. Nowy, uproszczony sposób mocowania rolki umożliwia bezproblemową wymianę nośników. Dodatkowe funkcje to m.in. automatyczna zmiana nośnika między rolkami i opcje wykończenia dostępne w ramach Production Stacker, które umożliwiają składanie wydruków nawet z dwóch całych rolek.

Bezpieczeństwo druku zapewnia szereg zaawansowanych rozwiązań informatycznych. Dzięki bezpiecznej komunikacji z autoryzacją sieci, ochronie danych  i kontroli dostępu do urządzenia, można bezpiecznie drukować nawet poufne dokumenty. Dzięki wsparciu w ramach Open Platform możliwa jest praca z zewnętrznymi programami, dopasowanymi do indywidualnych potrzeb. Aplikacje do centralnego zarządzania i śledzenia zadań, takie jak oferowana przez Epson Cloud Solution PORT ułatwiają zarządzenie zewnętrznymi zagrożeniami, czyniąc te drukarki idealnym rozwiązaniem dla biznesu.

SureColor SC-T7700D

Drukarkę SureColor SC-T7700D zaprojektowano z myślą o firmach z branży architektonicznej, inżynierskiej i budowlanej, które potrzebują szczegółowych planów i rysunków CAD, oferujących doskonałe odwzorowanie detali, a także dla handle detalicznego, w celu drukowania materiałów POS wiernie oddających kolorystykę danej marki. Firmy z sektora publicznego i organizacje rządowe docenią wysokie standardy bezpieczeństwa, jakie oferuje ten model. Nowy. 6-kolorowy moduł drukujący Ultrachrome XD3 i korzysta z nowej gamy czerwieni, co przekłada się na doskonałe nasycenie koloru i gwarantuje ostre, wyraźne linie.

Bradley Venn, Product Manager odpowiedzialny za drukarki biznesowe w Epson Europe powiedział: “Model SC-T7700D oferuje w pełni zintegrowaną usługę druku o wysokiej wydajności, z funkcjami smart i wygodną obsługa, przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa dokumentów.”

SureColor SC-P8500D

Model SC-P8500D jest przeznaczony do wysokonakładowego druku plakatów i pracy w komercyjnych centrach druku, również jako urządzenie samoobsługowe. 6-kolorowy moduł drukujący UltraChrome Pro6 oferuje czerń matową i fotograficzną, a także nowy tusz w kolorze szarym, dzięki któremu przejścia tonalne będą bardziej płynne, a ziarno mniej widoczne.

Marc Boehmer, Product Manager odpowiedzialny za drukarki fotograficzne w Epson Europe, powiedział, “Nasi klienci w tym segmencie potrzebują urządzenia, które jest niedrogie w utrzymaniu, wydajne i łatwe w obsłudze. Jeśli dodamy do tego doskonałą jakość zdjęć i niewielkie rozmiary mamy idealną propozycję: Epson SC-P8500D.”

Drukarki SC-T7700D i SC-P8500D będą dostępne od września 2021.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe