agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
EZVIZ wprowadza na rynek swój pierwszy inteligentny odkurzacz RH1

EZVIZ wprowadza na rynek swój pierwszy inteligentny odkurzacz RH1

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2022-09-18 12:20:32

EZVIZ, światowy lider rozwiązań inteligentnego domu, prezentuje nowy produkt łączący w sobie funkcje odkurzacza i mopa. Pierwszy inteligentny, bezprzewodowy odkurzacz do czyszczenia podłóg na mokro i sucho, RH1 wspiera w czyszczeniu trudnych plam na wszystkich rodzajach twardych podłóg. Dzięki pojemnej baterii i łatwej konserwacji, RH1 może jednocześnie zamiatać i odkurzać. Jego użytkownik nie musi martwić się o brudne ręce, jako że robot sam czyści i dezynfekuje się po użyciu. RH1 sprawia, że sprzątanie jest szybkie i przyjemne, zarówno dla właścicieli zwierząt, jak i rodzin z dziećmi.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Firma EZVIZ, najbardziej znana z kamer bezpieczeństwa i dzwonków do drzwi, ma na swoim koncie sukcesy w budowaniu prostych, niezawodnych urządzeń domowych. Korzystając z szeregu innowacji, EZVIZ stara się tworzyć inteligentne rozwiązania dla całego domu, zapewniające wygodę i ochronę. Zaczynając od RH1, EZVIZ oficjalnie rozwija swój plan inteligentnego czyszczenia i pielęgnacji domu. W niedalekiej przyszłości na rynku pojawi się również odkurzacz do czyszczenia na mokro i sucho w wersji pro oraz robot odkurzający napędzany przez sztuczną inteligencję.

Efektywne czyszczenie Twojego domu

Zaprojektowany z myślą o znacznym bałaganie - rozlanych napojach, lepkich sosach albo brudnych śladach stóp dzieci, odkurzacz RH1 łączy w sobie odkurzacz, mop i wiaderko z wodą w jednym urządzeniu. Dzięki wieloetapowemu czyszczeniu i funkcji 3 w 1, nie musimy kupować żadnych innych urządzeń. RH1 pracuje z siłą ssania 12 000 Pa, co pozwala wchłonąć ciężki kurz i uporczywe plamy. Jednocześnie urządzenie automatycznie wykrywa poziom zabrudzenia i dostosowuje siłę ssania i przepływ wody, aby zmaksymalizować czas pracy.

Dzięki podwójnemu zbiornikowi urządzenie oddziela wodę czystą od brudnej, a wysokowydajna szczotka walcowa wypłukuje zanieczyszczenia podczas pracy. Pozwala to zdezynfekować podłogę, RH1 nigdy nie czyści jej brudną szczotką ani zużytą wodą. Po sprzątaniu użytkownik musi jedynie umieścić urządzenie czyszczące na stacji dokującej i rozpocząć cykl samoczyszczenia. RH1 całkowicie wyczyści i osuszy szczotkę, aby zapobiec gromadzeniu się zarazków.

Dodatkowe cechy odkurzacza EZVIZ RH1 Smart Cordless Wet/Dry Vacuum Cleaner:

- Bezprzewodowość: czyści dom o powierzchni 200 metrów kwadratowych na jednym pełnym ładowaniu

- Duże zbiorniki na wodę: wydłużają nieprzerwane sprzątanie

- Czyszczenie krawędzi: łatwe czyszczenie ciasnych przestrzeni i trudno dostępnych narożników

- Łatwe manewrowanie: sterowanie jednym kliknięciem ze wskaźnikami na dużym ekranie LED i komunikatami głosowymi

„Tworzymy technologie, które zapewniają domowy komfort bez żadnego wysiłku " – mówi Tomasz Kowalewski, EZVIZ Sales Director of Poland. – „"RH1 spełnia oczekiwania dotyczące prawdziwie uniwersalnego odkurzacza domowego: jest intuicyjny w użyciu, bezprzewodowy, przez co można go zabrać wszędzie, wystarczająco mocny, aby wyczyścić wszystko w ciągu kilku minut - nawet siebie. Po rygorystycznych testach i licznych udoskonaleniach projektu jesteśmy pewni, że RH1 stanie się nowym ulubionym urządzeniem do sprzątania domu dla każdej rodziny."

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe