agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
FeiyuTech prezentuje G6 Plus
FeiyuTech G6 Plus - gimbal 3 w 1

FeiyuTech prezentuje G6 Plus

AKCESORIA FOTO / Inne akcesoria FOTO / 2018-07-20 13:30:20

Nowy gimbal do smartfonów, kamer sportowych i małych bezlusterkowców.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

FeiyuTech, jeden z wiodących producentów gimbali, zaprezentował dziś uniwersalny model G6 Plus. Premiera urządzenia jest zapowiedzą ery wszechstronnych elektronicznych stabilizatorów z inteligentną funkcją śledzenia ostrości i wyświetlaczem OLED.

Mniej znaczy więcej - najlepszy gimbal All-In-One

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników, marka FeiyuTech zaprezentowała model G6 Plus kompatybilny ze smartfonami, kamerami sportowymi i bezlusterkowcami. Waga nowego urządzenia wynosi 663g, a jego maksymalna ładowność to 800g. Dzięki temu współpracuje z kamerami Sony RX0, serią GoPro Hero, a także większością smartfonów o szerokości od 57mm do 84mm. Jest także kompatybilny z wybranymi bezlusterkowcami i kieszonkowymi kompaktami. Użytkownicy zyskując zatem możliwość dopasowania sprzętu do warunków i rodzaju nagrywanych scen.

Pierwszy gimbal typu all-in-one od FeiyuTech jest nie tylko wszechstronny, ale i bardzo poręczny. Przemyślana, ergonomiczna konstrukcja ułatwia obsługę, a parametry poszczególnych funkcji np. ruch w trybie autorotacji, czy osi obrotu w pionie i poziomie można ustawić ręcznie.

Dzięki konstrukcji umożliwiającej nieograniczony obrót przy panoramowaniu i ramieniu gimbala umieszczonemu pod kątem 35 stopni G6 Plus daje operatorowi większe możliwości filmowania i podglądu na ekranie kamery lub aparatu.

Model G6 Plus jest także odporny na zachlapania, dzięki czemu możliwe jest rejestrowanie płynnych i stabilnych ujęć w trudnych warunkach.

Nowy przycisk zoomu cyfrowego

Nowością w stosunku do poprzednich urządzeń z serii G jest przycisk umożliwiający obsługę zoomu, ustawianie śledzenia ostrości, precyzyjne sterowanie trzema osiami obrotu oraz ustawianie parametrów smartfonów i aparatów fotograficznych.

Wyświetlacz 

G6 Plus jest wyposażony wyświetlacz OLED o niskim poborze mocy, dzięki któremu użytkownik ma podgląd na zużycie baterii (5000mAh), bieżący tryby pracy, oraz tryby pracy aparatu.

Tryb połączenia: WiFi + Bluetooth, aplikacja. 

Podobnie jak w modelu G6 do kamer sportowych, G6 Plus może jednocześnie pracować w trybie WiFi i Bluetooth. Podczas korzystania z gimbala użytkownik może ustawić parametry i działanie śledzenia ostrości, oraz dostosować ostrość (w zależności od typu urządzenia nagrywającego).

G6 Plus jest kompatybilny zarówno z Vicool, jaki i Feiyu On - dwiema niezależnymi aplikacjami, zaprojektowanymi przez firmę FeiyuTech. Z poziomu Feiyu On użytkownicy mogą zaktualizować oprogramowanie, ustawić parametry oraz zdalnie sterować gimbalem. Aplikacja Vicool pozwala ustawiać odpowiednie parametry przy filmowaniu smartfonem.

Wszechstronne możliwości nowego G6 Plus, to efekt wielu lat rozwoju i badań prowadzonych przez FeiyuTech. Ten wiodący producent na rynku gimbali zaprezentował już przeszło 30 popularnych modeli elektronicznych stabilizatorów dostosowanych do kamer sportowych, smartfonów, kamer 360, lustrzanek i bezlusterkowców. W 2015 roku firma - jako pierwszy na świecie producent gimbali - nawiązała współpracę z Apple store. FeiyuTech, w oparciu o dotychczasowe doświadczenia i wiedzę, będzie dalej rozwijać swoją ofertę i dostarczać jeszcze więcej praktycznych rozwiązań dla szerokiego grona użytkowników.

Parametry: 

 • Kamery kompatybilne: Sony RX100 / Sony a6300 (16-50 lub 28-70 mm) / Sony a6500 (16-50 lub 16-50 lub 28-70 mm) / Canon M10 (15-45mm) / Canon G3X itd. 
 • Sony RX0 / GoPro HERO i inne kamery akcji. 
 • Odpowiedni dla smartfonów z adapterem dla smartfona - szerokość smartfona powinna wynosić 54-87mm.
 • Bateria:*1, 5000mAh, 3. 7V. Możliwość ładowania przez port USB. 
 • (Uwaga - podczas ładowania odporność gimbala na zachlapania może się zmniejszyć) 
 • Czas użytkowania: 9 godzin, w zależności od wagi stabilizowanego urządzenia
 • Czas ładowania: Pełne naładowanie G6 Plus za pomocą ładowarki 5V/2A zajmuje około 3 godzin. 
 • Ładowarka wielofunkcyjna firmy FeiyuTech nie jest kompatybilna z bateriami 26650. 
 • Poziom wodoszczelności: odporny na zachlapania. Zabrania się używania pod wodą, lub 
 • ekspozycji na działanie słonej wody. 

Rotacja: 

 • Tilt: 260° (obiektyw góra/dół) 
 • Roll: 320° (utrzymywana w pozycji poziomej) 
 • Pan: 360° (bez ograniczeń) 
 • Waga: 663g (bateria, aparat fotograficzny, obiektyw i inne akcesoria nie są uwzględnione). 
 • W komplecie: kabel USB, bateria 26650, adapter do kamery sportowej
 • 2 gwintowane otwory 1/4"

Informacji o gimbalach FeiyuTech szukaj  na stronach:

www.feiyu-tech.pl

www.instagram.com/feiyutech

www.facebook.com/FeiyuTechPolska

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe