agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentowała unikalny wybór najnowszych technologii wyświetlania obrazu od obu marek: Sharp i NEC na targach ISE 2022 w Barcelonie

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentowała unikalny wybór najnowszych technologii wyświetlania obrazu od obu marek: Sharp i NEC na targach ISE 2022 w Barcelonie

SPRZĘT RTV / Projektory / 2022-05-10 12:36:48

Na największych i najważniejszych na świecie targach dla dostawców rozwiązań AV i integracji systemów, Sharp/NEC prezentuje rozszerzoną linię produktów, która jest wynikiem połączenia dwóch wiodących marek, synergii wiedzy rynkowej i innowacji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Dzięki połączeniu innowacyjnych produktów biznesowych Sharp z szeroką gamą wysokiej jakości technologii wyświetlania obrazu i rozwiązań Digital Signage firmy NEC, odwiedzający targi ISE mogą zobaczyć m.in:

Najnowsze technologie do spotkań i współpracy, w tym monitor NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display ze zintegrowanym rozwiązaniem "Dancing Wall" firmy Vitra, a także monitor Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display do spotkań hybrydowych. Odwiedzający mogą także przetestować wbudowane bezprzewodowe udostępnianie ekranu za pomocą NEC MultiSync® M551 PCAP AirServer™️. Mogą także przekonać się jak łatwiej rozpocząć hybrydowe spotkania dzięki 75-calowemu monitorowi interaktywnemu Sharp PN-L752B z platformą Synappx™️ i nowym soundbarem AV Soundbar PN-ZCMS1 marki Sharp.

Elastyczne i łatwe w instalacji monitory wielkoformatowe ze zintegrowanymi modułami komputerowymi, a także nowe rozwiązania dvLED do budżetowych instalacji, przeznaczone do Digital Signage w handlu detalicznym i transporcie.

Nowy instalacyjny projektor laserowy NEC PX2201UL oraz laserowy projektor NEC UM504HL o ultrakrótkim rzucie – zapewniające intensywne kolory i doskonały obraz w instalacjach szkolnictwa wyższego i w gałęzi rozrywkowej. Użytkownicy z sektora edukacji mogą wypróbować jak wygląda aktywne uczenie się dzięki 86-calowemu monitorowi dotykowemu Sharp PN-86HC1 IR.

Kontent wyświetlany w rozdzielczości 8K, która umożliwia użytkownikom prezentowanie treści z zachowaniem precyzji szczegółów. 120-calowy monitor 8K 8M-B120C marki Sharp i 32-calowy monitor 8K do Colour Management: Sharp 8M-B32C1, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach krytycznych lub profesjonalnych twórcach, zapewniające najwyższą precyzję i ostrość obrazu zbliżoną do rzeczywistości.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe